See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 50/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Chirurgii Urazowo - Ortopedyczej działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych, w ramach Poradni Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Świadczenia zdrowotne będą realizowane wg potrzeb Udzielającego zamówienia zgodnie z harmonogramem czasu pracy Poradni. 3. Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. 4. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Poradni obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Kierownik Poradni Specjalistycznych. 5. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 6. Liczba osób świadczących usługi: 1 7. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 50/KŚZ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001