540741-2025 - Ergebnis
Tschechien – Grundstückspflege – RD Sečení travního porostu – oblast 5 (SSÚD 17, Borek, Kaplice)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRD Sečení travního porostu – oblast 5 (SSÚD 17, Borek, Kaplice)
BeschreibungSečení travního porostu na dálničních úsecích ve správě SSÚD. Zajištění řádné údržby travních porostů v rámci působnosti SSÚD. Tato povinnost vyplývá ze Zákona o ochraně přírody a krajiny č.114/1992 Sb. v platném znění a související legislativou. Povinnost je dána vlastnictvím a správou pozemků s travními porosty. Jedná se o zásadní nezbytnou činnost v údržbě, která má mimo jiné dopad na bezpečnost provozu.
Interne Kennung80SD001129
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0001