See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, wniesienie, instalacja oraz uruchomienie systemu do cyfrowej dokumentacji, detekcji i analizy obrazów żeli elektroforetycznych, membran Western blot oraz próbek obrazowanych w trybie chemiluminescencji, fluorescencji, światła UV, światła niebieskiego i światła widzialnego, wraz z kompletem akcesoriów, dokumentacją techniczną, oprogramowaniem analitycznym oraz szkoleniem użytkowników.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, wniesienie, instalacja oraz uruchomienie systemu do cyfrowej dokumentacji, detekcji i analizy obrazów żeli elektroforetycznych, membran Western blot oraz próbek obrazowanych w trybie chemiluminescencji, fluorescencji, światła UV, światła niebieskiego i światła widzialnego, wraz z kompletem akcesoriów, dokumentacją techniczną, oprogramowaniem analitycznym oraz szkoleniem użytkowników. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 390800-2026
Interne Kennung: PN-42/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, wniesienie, instalacja oraz uruchomienie systemu do cyfrowej dokumentacji, detekcji i analizy obrazów żeli elektroforetycznych, membran Western blot oraz próbek obrazowanych w trybie chemiluminescencji, fluorescencji, światła UV, światła niebieskiego i światła widzialnego, wraz z kompletem akcesoriów, dokumentacją techniczną, oprogramowaniem analitycznym oraz szkoleniem użytkowników