2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Świętochłowicach wraz z ich opieką w czasie transportu do placówek oświatowych i ośrodków rehabilitacyjno- edukacyjno- wychowawczych znajdujących się na terenie Miasta Świętochłowice oraz poza jego granicami w czasie trwania roku szkolnego 2026/2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób (kod CPV: 60130000-8) - przewozu uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych w Świętochłowicach wraz z ich opieką w czasie transportu do placówek oświatowych znajdujących się na terenie Miasta Świętochłowice oraz placówek oświatowych i ośrodków rehabilitacyjno- edukacyjno- wychowawczych znajdujących się poza jego granicami w czasie trwania roku szkolnego 2026/2027, tj. przez 188 dni.
Interne Kennung: MZO.271.08.2026.US
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Transport dzieci i uczniów zaplanowany do placówek oświatowych na terenie Miasta Świętochłowic.
Beschreibung: Transport 61 dzieci i uczniów (liczba dzieci i uczniów przewidywana przez Zamawiającego) zaplanowany do następujących placówek oświatowych na terenie Miasta Świętochłowic: – Przedszkole Miejskie Nr 9, ul. Sportowa 6, – Niepubliczne Przedszkole „Jagodowe” ul. Górna 6, – Szkoła Podstawowa Nr 10, ul. Łagiewnicka 65 (samochód przystosowany do przewozu dzieci na wózku inwalidzkim). – Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Armii Krajowej 14, – Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Sudecka 5, – Zespól Edukacji Wspomagającej, ul. Wojska Polskiego 75.
Interne Kennung: Cz.I
Los: LOT-0002
Titel: 2. Transport dzieci i uczniów zaplanowany do placówek oświatowych poza teren Miasta Świętochłowic.
Beschreibung: Transport 46 dzieci i uczniów (liczba dzieci i uczniów przewidywana przez Zamawiającego) zaplanowany do placówek oświatowych i ośrodków rehabilitacyjno-wychowawczych poza teren Miasta Świętochłowice: 1. Miasto Katowice – Szkoła Podstawowa nr 58 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej, al. Krzywoustego 11, – Zespół Szkolno- Przedszkolny dla Dzieci Niesłyszących i Słabo Słyszących, ul. M. Grażyńskiego 17, – Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Zespole Szkół Zawodowych Specjalnych nr 6, ul. Rolna 22, – Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka, ul. Bolesława Krzywoustego 7. 2. Miasto Chorzów – „Niebieski Zakątek”, ul. Opolska 21, – „Niebieski Zakątek”, ul. P. Skargi 34 M, – „Niebieski Zakątek”, ul. Wesoła 24, – Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczy, ul. Czysta 7, – Specjalistyczny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej, ul. Hajducka 22, – Szkoła Podstawowa nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi, ul. ks. Józefa Czempiela 52. 3. Miasto Dąbrowa Górnicza – Specjalistyczny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy Dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych, ul. Swobodna 59. 4. Miasto Bytom – Szkoła Podstawowa Specjalna nr 2 w Bytomiu, ul. Arki Bożka 21, – Branżowa Szkoła I Stopnia nr 8, ul. Antoniego Józefczaka 40, – Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczy, ul. Stanisława Małachowskiego 36 (samochód przystosowany do przewozu dzieci na wózku inwalidzkim). 5. Miasto Ruda Śląska – Szkoła Podstawowa nr 12 Specjalna im. Św. Łukasza w Rudzie Śląskiej, ul. Tadeusza Sygietyńskiego 6 (samochód przystosowany do przewozu dzieci na wózku inwalidzkim).
Interne Kennung: Cz.2