See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP3/6575/26 sprzedaż z dostawą przełączników do modernizacji i rozbudowy infrastruktury informatycznej - 2 części
Beschreibung: 4.1. 4.1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż z dostawą przełączników do modernizacji i rozbudowy infrastruktury informatycznej - 2 części część 1 - dostawa przełączników do Piły Część 2 - dostawa przełączników do Piły i Poznania 4.2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. 4.7. Wykonawca dołączy do oferty opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia zawierający wszelkie niezbędne informacje umożliwiające ocenę zgodności oferty z opisem przedmiotu zamówienia – załącznik nr A oraz B do SWZ (tj. zestawienie nazw własnych, konfiguracji i parametrów oraz producentów urządzeń w języku polskim itp.). 4.8. Warunki minimalne gwarancji i serwisu - zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr A oraz B do niniejszej SWZ. 3.12. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejności oceny, zgodnie z art. 139 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 298433-2026
Interne Kennung: ZP3/6575/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 - sprzedaż z dostawą przełączników lokalnej sieci komputerowej
Beschreibung: sprzedaż z dostawą przełączników lokalnej sieci komputerowej Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku A do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia Termin realizacji: max do 60 dni od daty zawarcia umowy i otrzymania przez Wykonawcę potwierdzenia właściwego organu nadzorującego Zamawiającego zgodnie z art. 83 ust. 14 pkt 1 w związku z art. 83 ust.1 pkt 26 lit. a) ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2024 r. poz. 775 z późn. zm.) albo otrzymania informacji, że nie ma możliwości wydania takiego potwierdzenia przez właściwy organ nadzorujący Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: część 2 - sprzedaż z dostawą przełączników sieciowych
Beschreibung: sprzedaż z dostawą przełączników sieciowych Przedmiot zamówienia został opisany w Załączniku B do SWZ– Opis przedmiotu zamówienia Termin realizacji: max do 60 dni od daty zawarcia umowy i otrzymania przez Wykonawcę potwierdzenia właściwego organu nadzorującego Zamawiającego zgodnie z art. 83 ust. 14 pkt 1 w związku z art. 83 ust.1 pkt 26 lit. a) ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2024 r. poz. 775 z późn. zm.) albo otrzymania informacji, że nie ma możliwości wydania takiego potwierdzenia przez właściwy organ nadzorujący Zamawiającego.