540795-2026 - Ergebnis
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Goleniowskiego w sezonie 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Goleniowskiego w sezonie 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi związane z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych na terenie Powiatu Goleniowskiego. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonywanie kompleksowych usług z zakresu zimowego utrzymania dróg obejmujących odśnieżanie dróg powiatowych i likwidację śliskości zimowej pojazdami wraz ze sprzętem Wykonawcy, z zapewnieniem obsługi operatorskiej przez Wykonawcę, w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 na terenie Powiatu Goleniowskiego z podziałem na trzy Obwody Drogowe tj. Obwód Drogowy w Goleniowie, Obwód Drogowy w Nowogardzie, Obwód Drogowy w Maszewie. Zimowe utrzymanie dróg to zespół prac mających na celu utrzymanie dróg w określonym standardzie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 – Obwód Drogowy w Goleniowie
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonywanie kompleksowych usług z zakresu zimowego utrzymania dróg obejmujących odśnieżanie dróg powiatowych i likwidację śliskości zimowej pojazdami wraz ze sprzętem Wykonawcy, z zapewnieniem obsługi operatorskiej przez Wykonawcę, w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 na terenie Powiatu Goleniowskiego - Obwód Drogowy w Goleniowie
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – Obwód Drogowy w Nowogardzie
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonywanie kompleksowych usług z zakresu zimowego utrzymania dróg obejmujących odśnieżanie dróg powiatowych i likwidację śliskości zimowej pojazdami wraz ze sprzętem Wykonawcy, z zapewnieniem obsługi operatorskiej przez Wykonawcę, w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 na terenie Powiatu Goleniowskiego - Obwód Drogowy w Nowogardzie
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 – Obwód Drogowy w Maszewie
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonywanie kompleksowych usług z zakresu zimowego utrzymania dróg obejmujących odśnieżanie dróg powiatowych i likwidację śliskości zimowej pojazdami wraz ze sprzętem Wykonawcy, z zapewnieniem obsługi operatorskiej przez Wykonawcę, w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 na terenie Powiatu Goleniowskiego - Obwód Drogowy w Maszewie