2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur Vuilniswagens
Beschreibung: De opdracht betreft een huurovereenkomst voor een drietal voertuigen, die ingezet zullen worden om aangemeld particulier grof afval op te halen (vuilwagens). Het gaat om een tweetal kraakperswagens en één haakkraanwagen. De opdracht ziet op de huur van een drietal voertuigen, over een periode van maximaal 4 jaar. In het interne aanbestedingsdossier is een geraamde waarde vastgelegd. Bij de raming is eveneens rekening gehouden met de herzieningsscope.
Interne Kennung: 2026-215
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144512 Müllverdichtungsfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De huurovereenkomst die wordt aangegaan geldt voor de duur van twee (2) jaar. De overeenkomst kan daarna eenzijdig, tweemaal, door ons onder gelijkblijvende voorwaarden worden verlengd voor de duur van telkens één (1) jaar. De verwachting is dat de overeenkomst op 1 augustus 2026 in werking kan treden. De finale einddatum is dan 1 augustus 2030