See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka dla MŚP w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Świętokrzyskiego
Beschreibung: 1. BGK chce budować partnerskie relacje, oparte na etyce i zaufaniu. Dlatego też Wykonawca, podpisując umowę w sprawie niniejszego zamówienia publicznego oświadcza, iż zapoznał się z Kodeksem postępowania dla Partnerów Biznesowych BGK udostępnionym pod linkiem https://www.bgk.pl/files/public/Pliki/O_Banku/Kodeks_dla_Partnerow_Biznesowych_BGK.pdf i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Niniejszy Kodeks staje się integralną częścią umowy. 2. Przedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka dla MŚP. Szczegóły dotyczące projektów, które mogą być finansowane zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego (Metryka) stanowiącej załącznik nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy (PPU).
Vorherige Bekanntmachung: 433031-2026
Interne Kennung: DZK/38/DIF/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka dla MŚP. Szczegóły dotyczące projektów, które mogą być finansowane zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego (Metryka) stanowiącej załącznik nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy (PPU). 2. Zamówienie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych w wysokości 100% wartości zamówienia podstawowego tj. przekazaniu Wkładu finansowego ze środków Funduszu Funduszy na warunkach określonych w Istotnych Postanowieniach Umowy oraz obejmuje świadczenie przez Wykonawcę usługi określonej w SWZ cz. III tj. wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym „Pożyczka dla MŚP” oraz udzieleniu co najmniej 29 Jednostkowych Pożyczek o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka dla MŚP” w łącznej wysokości co najmniej 10 000 000,00 zł z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego Instrumentu Finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego. Wykonawca zobowiązuje się do wypłaty przed upływem połowy Okresu Budowy Portfela co najmniej 40% Limitu Pożyczki dla MŚP na Jednostkowe Pożyczki dla Ostatecznych Odbiorców