See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izdelava projektne dokumentacije, vključno s projektantskim nadzorom za celostno prenovo in dograditev Tehniških fakultet Univerze v Mariboru – faza UM FERI v sklopu platforme INNOVUM
Beschreibung: 1. izdelavo projektne dokumentacije v skladu z 2. členom Pravilnika o projektni in drugi dokumentaciji ter obrazcih pri graditvi objektov (Uradni list RS, št. 30/23) – DPP, DGD, PZI, PZO, PID in izdelavo posnetka obstoječega stanja objekta ter okolice z vso podzemno in nadzemno infrastrukturo, izdelavo idejne rešitve v dveh variantah, geodetski posnetek ter geološko-geomehansko poročilo; 2. vodenje postopkov pridobivanja projektnih in drugih pogojev, mnenj, soglasij, predodločb, gradbenih in uporabnih dovoljenj ter prijava začetka gradnje; 3. skrb, da so projekti v vseh fazah izdelave med seboj usklajeni; 4. sodelovanje v fazi izvedbe razpisa za izbor izvajalca gradbeno, obrtniških in inštalacijskih del (priprava pojasnil oziroma odgovorov na morebitna vprašanja, ki bi se nanašala na pripravljene rešitve v projektni dokumentaciji); 5. zagotavljanje odgovornega vodje projekta, ki bo skrbel za strokovno vodenje investicije od začetne faze načrtovanja in usklajenosti načrtov do primopredaje objekta s strani izvajalca gradbeno, obrtniških in inštalacijskih del; 6. izvajanje aktivnosti Koordinatorja za varnost in zdravje pri delu v pripravljalni fazi projekta in 7. zagotavljanje strokovnega preverjanja pojava morebitnih napak pri gradnji, ki bi lahko bile posledica napak v projektni dokumentaciji oziroma napak gradnje in v primeru pojava napak, podaja ustreznih predlogov rešitev.
Interne Kennung: JN-56750
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 524212