See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dostawa sprzętu oświetleniowego" w ramach projektu „Remont i poprawa stanu technicznego budynku Bytomskiego Centrum Kultury oraz zakup wyposażenia"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu nagłośnieniowego, obejmująca m.in. reflektory, konsolę, mikrofony, wraz z okablowaniem, sterowaniem i potrzebną infrastrukturą.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung