540844-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Radovi na obnovi obiteljskih kuća u državnom vlasništvu na potresom pogođenim područjima
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Radovi na obnovi obiteljskih kuća u državnom vlasništvu na potresom pogođenim područjima
Beschreibung: Izvođenje radova obnove nekonstrukcijskih elemenata s energetskom obnovom 258 obiteljskih kuća u vlasništvu RH oštećenih u potresu na području Sisačko-moslavačke i Karlovačke županije
Interne Kennung: VV/2024-208
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0014
Titel: DONJI KUKURUZARI 2
Beschreibung: Izvođenje radova obnove nekonstrukcijskih elemenata s energetskom obnovom obiteljskih kuća
Interne Kennung: VV/2024-208-14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211300 Bau kompletter Wohnhäuser, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten