2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu na działkach nr ewid. 26/73 i 26/84 położonych przy ul. Chmielnej w obrębie Niemce, gmina Niemce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z zagospodarowaniem terenu na działkach nr ewid. 26/73 i 26/84 położonych przy ul. Chmielnej w obrębie ewidencyjnym 0017 Niemce, jednostka ewidencyjna 060911_2 Niemce. Budynki wielorodzinne są budynkami o bryle na rzucie w kształcie prostokąta. Budynki z czterema kondygnacjami nadziemnymi - mieszkalnymi oraz jedną kondygnacją podziemną, w której zlokalizowane będą komórki lokatorskie, pomieszczenie wodomierza, teletechniczne, ogrzewania i gospodarcze. W budynkach przewiduje się 1 klatkę schodową wyposażoną w dźwig osobowy, obsługujący każdą kondygnację. Na każdej kondygnacji nadziemnej znajdować się będzie 6 lokali mieszkalnych, w tym jeden lokal dla osób niepełnosprawnych na parterze. W budynkach znajdzie się w sumie 72 lokale mieszkalne. Każde z mieszkań składa się z następujących pomieszczeń: pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, komunikacja, sypialnia i/lub pokój/pokoje w zależności od typu mieszkania. Każde z mieszkań posiada dostęp do balkonu. Mieszkania przystosowane są do użytku przez osoby o różnej sprawności, otwory drzwiowe i przestrzeń komunikacji wewnętrznej pozwalająca na swobodny przejazd oraz obrót wózkiem inwalidzkim. Zakresem wykonania przedmiotu zamówienia objęte będą prace w następujących branżach: a) branża budowlana - roboty zewnętrzne i wewnętrzne, b) branża elektryczna – roboty zewnętrzne i wewnętrzne, c) branża sanitarna - roboty zewnętrzne i wewnętrzne, d) branża drogowa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ oraz w załączniku nr 2, na który składają się następujące dokumenty: − dokumentacja projektowa, − specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR), − przedmiar robót. a także we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało Wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45400000 Baufertigstellung, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 8/2026