540870-2026 - Ergebnis
Polen – Netzausrüstung – Digitalizacja sieci ciepłowniczej należącej do MPEC Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDigitalizacja sieci ciepłowniczej należącej do MPEC Sp. z o.o.
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest w szczególności: a) Dostawa modułów telemetrycznych, bateryjnych i sieciowych, b) Świadczenie usługi transmisji danych pomiędzy modułami a Systemem (Platformą Telemetryczną) w technologii LTE CatM lub CatNB1, c) Dostawa serwera wraz z urządzeniami pomocniczymi, d) Zapewnienie dostępu do Systemu poprzez przeglądarkę www w celu odczytu danych, wykonywania sterowania parametrami węzłów cieplnych na potrzeby optymalizacji pracy systemu ciepłowniczego. W przypadku, gdy Wykonawca nie posiada dostępu do Systemu przez www, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie Systemu przez aplikację z zastrzeżeniem, że Wykonawca zapewni dostęp przez www w terminie określonym w Załączniku nr 1A do SWZ. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ. 3) Szczegółowy opis wymagań Systemu znajduje się w Załączniku nr 1A do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung385590-2025
Interne KennungMPEC/PE-EZ/62/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32573000 Kommunikationssteuerungssystem, 32523000 Fernmeldeeinrichtungen, 48822000 Computerserver, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen
5. Los
LosLOT-0001