See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord-cadru de furnizare uniforme de reprezentare si ceremonialuri pentru politistii din cadrul Directiei Generale pentru Evidenta Persoanelor
Beschreibung: Se doreste furnizarea de uniforme de reprezentare și ceremonialuri pentru politistii din cadrul Directiei Generale pentru Evidenta Persoanelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare, o singura data, in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor pentru clarificarile solicitate cu 18 zile inaintea termenului limita de depunere a ofertelor, precizat la sectiunea I.3) Comunicare din fisa de date.
Interne Kennung: 26362870_2026_PAAPD1614213
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811200 Polizeiuniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Caciula
Beschreibung: Acord-cadru pentru o cantitate maxima de 350 bucati.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Scurta
Beschreibung: Acord-cadru pentru o cantitate maxima de 360 bucati.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Impermeabil pentru ploaie
Beschreibung: Acord-cadru pentru o cantitate maxima de 300 bucati.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Costum din stofa si sapca
Beschreibung: Acord-cadru pentru o cantitate maxima de 400 bucati - costum stofă si 400 bucati sapca stofă.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Camăși
Beschreibung: Acord-cadru pentru o cantitate maxima de 900 bucati.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Epoleti cu grad profesional si suport grad
Beschreibung: Acord-cadru pentru o cantitate maxima de 2300 bucati.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Curea
Beschreibung: Acord-cadru pentru o cantitate maxima de 600 bucati.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Manusi din piele
Beschreibung: Acord-cadru pentru o cantitate maxima de 200 perechi.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Cravata
Beschreibung: Acord-cadru pentru o cantitate maxima de 200 bucati.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Pulover și fular
Beschreibung: Acord-cadru pentru o cantitate maximă de 300 bucăți pulover și 200 bucăți fular.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Șnur și eghilet
Beschreibung: Acord-cadru pentru o cantitate maximă de 150 bucăți șnur de ceremonie și 150 bucăți eghilet cu accesorii.
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Încălțăminte din piele
Beschreibung: Acord-cadru pentru o cantitate maxima de: - 120 perechi cizme din piele - 120 perechi ghete din piele - 240 perechi pantofi din piele
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Ciorapi
Beschreibung: Acord-cadru pentru o cantitate maxima de 300 perechi.
Interne Kennung: 13