540890-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau – Elektrizace trati Týniště n. O. – Častolovice – Solnice
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelElektrizace trati Týniště n. O. – Častolovice – Solnice
BeschreibungPředmětem zadání je vypracování Projektové dokumentace pro společné povolení („DUSP“), včetně zpracování Projektové dokumentace pro provádění stavby (PDPS) na stavbu „Elektrizace trati Týniště n. O. – Častolovice – Solnice“ (dále jen „Stavba“) v souladu se zadávací dokumentací a návrhem technického řešení, které zajistí níže uvedené cíle, včetně zpracování žádosti o vydání společného povolení příslušným stavebním úřadům. Rozsah Díla „Elektrizace trati Týniště n. O. – Častolovice – Solnice“ je: 1. Zhotovení Projektové dokumentace pro vydání společného povolení stavby dráhy a to včetně zpracování Projektové dokumentace pro provádění stavby, která bude podkladem pro výběrové řízení na zhotovení stavby, včetně notifikace autorizovanou osobou, zajištění výkonu autorského dozoru při zhotovení stavby a činností koordinátora BOZP při práci na staveništi ve fázi přípravy včetně zpracování plánu BOZP na staveništi. 2. Zpracování žádosti dle §94l Společné územní a stavební řízení zákona č.183/2006 Sb., Zákon o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), v platném znění, včetně všech vyžadovaných podkladů pro vydání společného povolení. 3. Rozsah a členění projektové dokumentace DUSP+PDPS bude zpracována: • ve stupni dokumentace DUSP v členění a rozsahu přílohy č. 10 vyhlášky č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, v platném znění, jako dokumentace pro vydání společného povolení stavby dráhy. Pro potřeby projednání, zejména v rámci SŽDC, Zhotovitel použije pro zpracování této dokumentace přílohu č. 1 a 2 Směrnice GŘ č. 11/2006 Dokumentace pro přípravu staveb na železničních drahách celostátních a regionálních, v platném znění (dále „Směrnice GŘ č. 11/2006“), v nezbytném rozsahu. • a ve stupni dokumentace PDPS, která se zpracovává v členění a rozsahu přílohy č. 4 vyhlášky č. 146/2008 Sb. o rozsahu a obsahu projektové dokumentace dopravních staveb, v platném znění (dále „vyhláška 146/2008 Sb.“). Pro potřeby projednání, zejména v rámci SŽDC, se použijí pro zpracování této dokumentace požadavky přílohy č. 2 Směrnice GŘ č. 11/2006 v nezbytném rozsahu. Tato dokumentace se zpracovává jako doplněk k současně zpracovávané dokumentaci DUSP a neobsahuje tedy již znovu ty součásti, které jsou obsaženy ve zpracované dokumentaci DUSP. • Oba stupně dokumentace (DUSP a PDPS) budou projednány a odsouhlaseny společně. • Nad rámec povinných příloh dle vyhlášky č. 499/2006 Sb. budou doložené části G, H a I dle přílohy č. 2 Směrnice GŘ č. 11/2006 a části J a K dle VTP/DSP+ PDPS/12/19 a VTP/ZP+DUR/11/19. • Dokumentace bude také splňovat rozsah dle vyhlášky Ministerstva pro místní rozvoj č. 169/2016 Sb. o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (včetně všeobecného objektu a oceněného i neoceněného soupisu prací). • Součástí příloh jednotlivých stavebních objektů a provozních souborů bude Soupis prací s výkazem výměr bez ocenění dle Vyhlášky č. 169/2016 Sb. včetně technické specifikace s podrobným vymezením množství stavebních prací, konstrukcí, dodávek nebo služeb s uvedením postupu výpočtu celkového množství. 4. Stanovení investičních nákladů bude zpracované dle platné Směrnice SŽDC č. 20 pro stanovení a členění investičních nákladů staveb státní organizace SŽDC. Platné znění včetně formulářů souhrnného rozpočtu je zveřejněno na webových stránkách SŽDC (https://www.szdc.cz/stavby-zakazky/podklady-pro-zhotovitele/stanoveni-nakladu-staveb-szdc). 5. Součástí plnění je i zajištění geodetické dokumentace stavby, geodetických a mapových podkladů, doplňujícího geotechnického průzkumu, korozního průzkumu a dalších průzkumů nezbytných k návrhu technického řešení. 6. Zhotovitel se zavazuje k vyhotovení majetkoprávní části v rozšířeném rozsahu, podle uvedeného způsobu zpracování v ZTP. Součástí díla je rovněž zejména: - zpracování vyplněných žádostí o společné povolení, včetně všech vyžadovaných podkladů a příloh, - zpracování žádosti o podporu z prostředků Evropských strukturálních a investičních fondů v rámci Operačního programu Doprava (2014-2020); - zpracování podkladů a dokumentace pro zadávací řízení na realizaci stavby v potřebném množství a podobě (zvláštní technické podmínky a soupis prací dle vyhl. č. 169/2016 Sb., v platném znění); - zajištění vydání certifikátů o shodě vydávaných notifikovanou osobou v souladu s platnými směrnicemi Evropského parlamentu a Rady o interoperabilitě konvenčního železničního systému. - zajištění posouzení vlivu záměru na životní prostředí ve smyslu zák. č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí, ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung61719163/La/Dodatek č. 4
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau
5. Los
LosLOT-0001