540910-2026 - Ergebnis
Rumänien – Bewachungsdienste – Servicii de pază, monitorizare și intervenție, monitorizare video, pentru imobilele din patrimoniul Județului Prahova pe o durata de 4 ani-Acord Cadru
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de pază, monitorizare și intervenție, monitorizare video, pentru imobilele din patrimoniul Județului Prahova pe o durata de 4 ani-Acord Cadru
Beschreibung: Obiectul achizitiei este asigurarea serviciilor de pază, monitorizare și intervenție, monitorizare video pentru imobilele din patrimoniul Județului Prahova – pe o perioada de 4 ani. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 20 zile. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari în a 11 zi inainte de data limita stabilită pentru depunerea ofertelor. Valoarea minima estimata a acordului-cadru (894.412,80 lei fara TVA) reprezinta valoarea estimata pe 4 ani. Valoarea maxima estimata a acordului-cadru (46.509.465,60 lei fara TVA) reprezinta valoarea estimata pe 4 ani. Se va incheia un Acord-Cadru pe 4 ani, cu posibilitatea incheierii contractelor subsecvente numai pentru obiectivele care nu au asigurata paza si protectie prin forte si mijloace militare sau civile, sau in regim privat, de catre proprietari sau detinatorii obiectivelor, bunurilor sau valorilor, precum si de catre societatile specializate de paza si protectie.
Interne Kennung: 2842889/2022/18505
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Obiectul achizitiei este asigurarea serviciilor de pază, monitorizare și intervenție, monitorizare video pentru imobilele din patrimoniul Județului Prahova – pe o perioada de 4 ani, respectiv asigurarea serviciilor de securitate pentru imobilele Consiliului Județean Prahova în conformitate cu analizele de risc .
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34221100 Einsatzwagen für Unfälle, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen