540913-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Reinigungs- und Hygienedienste – Takarítási feladatok
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Takarítási feladatok
Beschreibung: Takarítási szolgáltatás beszerzése
Interne Kennung: EKR001552582026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: takarítási szolgáltatások beszerzése
Beschreibung: 10 hónapra vonatkozó mennyiségek: I. Rendszeres takarítás óraszáma: 20 853 óra II. Nagytakarítás 1 alkalommal Takarítandó felületek: 1. Színház belső terei: 18800 m2 2. Kis tó és nagy tó 1757 m2 3. Alpintecnnikával tisztítandó külső és belső üvegfelület és homlokzat tisztítása 4200 m2 4. Zikkurat: 300 m2 5. Vendéglakás: összesen 490 m2 6. NSZ üzemi tárolási épület összesen: 1773 m2 III. Hóeltakarítás összesen 100 óra Tisztítandó felület: 1 500 m2 A rendszeres takarítás óraszámától 15 % eltérés lehetséges mindkét irányban.
Interne Kennung: EKR001552582026/1
Menge: 20 853 Stunden