2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten Fonds Podiumkunsten
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één accountantskantoor voor de uitvoering van de accountantsdiensten van Fonds Podiumkunsten. De overeenkomst zal worden aangegaan voor een periode van vier jaar, vanaf het boekjaar 2027. Dit betekent dat de overeenkomst geldt voor de boekjaren 2027, 2028, 2029 en 2030. De overeenkomst eindigt van rechtswege. Als beide partijen tevreden zijn over het verloop van de werkzaamheden, kan de overeenkomst maximaal twee keer stilzwijgend voor een periode van twee jaar worden verlengd. De accountantsdiensten omvatten de controle van de jaarrekening, het verstrekken van een controleverklaring aan de Raad van Toezicht en het uitbrengen van een verslag van bevindingen. Ook maken de gebruikelijke advieswerkzaamheden ten behoeve van de Raad van Bestuur en de Raad van Toezicht deel uit van de accountantsdiensten.
Interne Kennung: FPKACC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn opties mogelijk.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: FPKACC
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79212300 Servicios de auditoría legal de cuentas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Er zijn opties mogelijk.