See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznych artykułów chemicznych III - powtórka
Beschreibung: opis
Vorherige Bekanntmachung: 298480-2025
Interne Kennung: 31/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: podstawa prawna
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24960000 Verschiedene chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09210000 Schmierpäparate
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: część 4 - Płyny do powłok chromianowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktów chemicznych. Zamówienie zostało podzielone na 33 części. Część 1 – farby specjalistyczne; Część 2 – kleje; Część 3 – inne środki chemiczne; Część 4 – płyny do powłok chromianowych; Część 5 – środki do powlekania; Część 6 – płyn czyszczący HFE-71IPA 1 GAL PAIL Część 7 - środki penetrujące; Część 8 – smary; Część 9 – smar tw 25b mil-comm 1.5oz; Część 10 – woski/ pasty; Część 11 – wywoływacz natrys.ardrox 9d1b 400ml; Część 12 – wywoływacz do penetrantów zp-14a; Część 13 – penetrant do defektoskopii zl-67-5; Część 14 – talk kosmetyczny 9oz.u-t-30; Część 15 – płyn montażowy assembly fluid 1; Część 16 – środki antykorozyjne/ antyblokujące; Część 17 – środek antykorozyjny v80-m 4oz; Część 18 – środek antykorozyjny mil-c-8188; Część 19 – środek antykorozyjny brayco 589 1gal; Część 20 – preparat antykorozyjny ardrox av100d; Część 21 – środki czyszczące; Część 22 – środek czyszczący mil-prf-87937 type IV; Część 23 – płyn do mycia 037000255741; Część 24 – rozpuszczalnik pd-680 typ II; Część 25 – rozpuszczalnik wipes/9x11; Część 26 – zmywacz dopenetrantów zr-10c; Część 27 – penetrant defektoskopijny zyglo zl37; Część 28 – pozostałe środki rozcieńczalne; Część 29 – mastyksy i uszczelniacze; Część 30 – pozostałe środki; Część 31– Smary i oleje do F-16; Część 32 – Smary i oleje do F-35; Część 33 – Wzorce Fieldlab. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji sortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (tj. parametry jakościowe, cechy funkcjonalne oraz inne wymagania) zawiera załącznik nr 5a i 5b do SWZ. Dostarczony towar musi spełniać minimalne wymagania jakościowe zawarte w „Opisie przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: część 4
Haupteinstufung (cpv): 24900000 Chemische Feinprodukte und verschiedene chemische Erzeugnisse
Los: LOT-0005
Titel: część 5 - Środki do powlekania
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6 - Płyn czyszczący HFE-71IPA 1 GAL PAIL
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0008
Titel: część 8- smary
Interne Kennung: część 8
Los: LOT-0020
Titel: część 19 - Środek antykorozyjny brayco 589 1gal
Interne Kennung: część 19
Los: LOT-0022
Titel: część 21 - Środki czyszczące
Interne Kennung: część 21
Los: LOT-0024
Titel: część 23 - Płyn do mycia 037000255741
Interne Kennung: część 23
Los: LOT-0028
Titel: część 27 - Penetrant defektoskopijny zyglo zl37
Interne Kennung: część 27
Los: LOT-0032
Titel: część 31 - Smary i oleje do F-16
Interne Kennung: część 31
Los: LOT-0033
Titel: część 32 - Smary i oleje do F-35
Interne Kennung: część 32