See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów do produkcji szyn kolejek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-23
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów do produkcji szyn kolejek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-23. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Rodzaj i ilości zadań szczegółowo określono w Formularzu Ofertowym, który stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 386157-2024
Vorherige Bekanntmachung: 268334-2025
Interne Kennung: 702500603
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Umowa nr 702501743
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze WOSTAL Sp. z o.o. w zakresie zadania nr 5 na dostawę elementów do produkcji szyn kolejek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-23
Los: LOT-0002
Titel: Umowa nr 702501745
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą WIMAR Wieczorek Sp.J. w zakresie zadania nr 4, 7 na dostawę elementów do produkcji szyn kolejek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-23
Los: LOT-0003
Titel: Umowa nr 702501744
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą PMT Polska Sp. zo .o. w zakresie zadania nr 6 na dostawę elementów do produkcji szyn kolejek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-23
Los: LOT-0004
Titel: Umowa nr 702501746
Beschreibung: Umowa z Wykonawcą Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ROXY D.Piszczek, E. Piszczek Sp.J. w zakresie zadania nr 1,2, 3 na dostawę elementów do produkcji szyn kolejek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-23
Los: LOT-0005
Titel: unieważnienie
Beschreibung: Unieważnienie w zakresie zadania nr 8 na dostawę elementów do produkcji szyn kolejek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-23
Interne Kennung: Unieważnienie