See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Beschreibung: Dostawa sprzętu jednorazowego dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Interne Kennung: 73/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Materiały medyczne jednorazowe różne. Między innymi: sterylny zgłębnik żołądkowy, sterylny zgłębnik dwunastniczy, sterylna sonda do karmienia niemowląt, sterylne kubki na mocz zamykane, sterylne kanki doodbytnicze, sterylna folia operacyjna, sterylna osłona na aparaturę medyczną.
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Stabilizator rurki intubacyjnej
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Końcówka do odsysania pola operacyjnego, jednorazowe, sterylne igły do iniekcji, sterylny, jednorazowego użytku dren łączący do tlenu (przedłużacz tlenowy), Sterylny, jednorazowy klej skórny
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet zawiera między innymi: sterylny cewnik Foleya dwudrożny, sterylny cewnik Foleya trójdrożny, sterylny cewnik Tiemanna, sterylny cewnik Pezzera, sterylny cewnik Thorax
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Sterylna igła do znieczuleń podpajęczynówkowych, Sterylna igła do znieczulenia zewnątrzoponowego, Sterylny cewnik do wkłucia centralnego trójświatłowy
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Jednorazowe, sterylne igły do iniekcji, Sterylna igła jednorazowa typu motylek, Sterylne, jednorazowe igły do penów insulinowych, Jednorazowy, sterylny, bezpieczny nakłuwacz z nożykiem, Jednorazowe, sterylne igły do pobierania i rozpuszczania leków
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Sterylne maski tlenowe różne, Sterylny jednorazowy zestaw do nebulizacji
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Komora nawilżacza konstrukcja, która zapobiega nadmiernemu zbieraniu się kondensatu w obwodzie oddechowym, Sterylne worki foliowe dla wcześniaków, Sterylna lub mikrobiologicznie czysta końcówka donosowa, Maska nosowa, Kaniula nosowa, Układ oddechowy noworodkowy, Filtr wydechowy COMBO do respiratora AVEA
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Sterylny lub mikrobiologicznie czysty układ oddechowy jednorazowego użytku, Sterylny lub mikrobiologicznie czysty, jednorazowego użytku zbiornik ssaka, Sterylny lub mikrobiologiczne czysty, jednorazowego użytku hydrofobowy filtr antybakteryjny i antywirusowy, dedykowany do zbiornika ssaka
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Sterylne filtry do żywienia pozajelitowego dla noworodków, Sterylne Rurki intubacyjne z bocznym torem do podaży Surfaktantu, Sterylny Kateter pediatryczny do kateteryzowania żyły pępowinowej, Sterylna sonda do żywienia,Sterylny cewnik do cewnikowania żyły pępkowej z PVC, Sterylny neonatologiczny zestaw do zakładania cewników typu PICC i kaniul pępkowych, Sterylny Zestaw do odbarczania odmy opłucnowej u noworodka, Sterylny zestaw do transfuzji wymiennej dla noworodków
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Jednorazowa, sterylna prowadnica igły endokawitalnej do biopsji gruczołu krokowego, Jednorazowy, sterylny system prowadzenia igły
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Trwały preparat w płynie do ochrony skóry zdrowej i uszkodzonej
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Zestaw osobisty do Symphony MEDELA z membraną, Butelka jednorazowa, Smoczek w zestawie z butelką
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Strzykawki typu „Żaneta” 100 ml sterylne
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Adsorber pełnej krwi do stosowania u pacjentów z podwyższonym poziomem cytokin, bilirubiny, mioglobiny, Konektory do integracji za hemofiltrem, Zestaw do przepłukiwania adsorbera za hemofiltrem
Interne Kennung: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Wężyk pacjenta do wstrzykiwacza automatycznego Ulrich Medical do podania kontrastu, Wężyk pompy do wstrzykiwacza automatycznego Ulrich Medical
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Sterylny zestaw do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego, Worek do godzinowej zbiórki moczu, Linia do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Zestaw do zabiegów ciągłych nerko zastępczych, Cewnik do hemofiltracji wysokoprzepływowy, Zestaw do PLAZMAFEREZY, Linia do podaży wapnia CA 250, Worek spustowy sterylny, Zestaw do automatycznego usuwania płynu odprowadzanego bez konieczności wymiany worków, Woreczek do grzałki sterylny, jednorazowego użytku
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Sterylny zestaw do WYMIANY nefrostomii, Cewnik do przezskórnej nefrostomii, Drut prowadzący.
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: Probówki do oznaczania czasu krzepnięcia (ACT)
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Sterylna, jednorazowa szczoteczka cytologiczna "prosta" przeznaczona do pobierania materiału z kanału szyjki macicy, Paski wskaźnikowe dopochwowe pH 4,0-7,0, Sterylne, jednorazowe narzędzie do pobierania próbek z endometrium, Sterylny, jednorazowego użytku wziernik ginekologiczny, typ Cusco, Sterylna, jednorazowa szczotka do pobierania wymazów cytologicznych typu wachlarzowego, Jednorazowego użytku, sterylny przyrząd do amniotomii, Sterylne nożyczki / rozcinacz do przecinania zaciskacza do pępowiny, Jednorazowego użytku osłonka na głowicę USG
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: Łyżka do laryngoskopu, Rękojeść do laryngoskopu, jednorazowa, mikrobiologicznie czysta, Jednorazowy zestaw laryngoskopowy, nierozłączalny.
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: Czujnik Flo-Trac do ciągłego pomiaru rzutu serca z jednego dostępu naczyniowego
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: Butelka do długotrwałego odsysania ran, Kaniula bezpieczna bez portu bocznego oraz bez skrzydełek bocznych, Zastawka bezigłowa o ergonomicznym kształcie, Aplikator umożliwiający bezigłowe przeniesienie leku z fiolki do butelki Ecoflac Plus – pakowany sterylnie
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Beschreibung: Zestaw uniwersalny do ELEKTROPORACJI, Opatrunek z wkładem chłonnym włókninowy, samoprzylepny, jałowy, Opatrunek tracheo opatrunek piankowy z otworem, Zestaw do operacji ortopedycznych sterylny, Opatrunek włókninowy z wkładem chłonnym z przecięciem i otworem, samoprzylepny, jałowy.
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: Jednorazowy, sterylny zestaw do przezskórnej tracheostomi, Jednorazowy, sterylny zestaw do bezpiecznej punkcji opłucnej
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Beschreibung: Sterylne igły iniekcyjne, jednorazowego użytku.
Interne Kennung: Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Beschreibung: Jednorazowy ureazowy test mokry do wykrywania Helicobacter pylori w diagnostyce IVD
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Beschreibung: Zestaw do założenia cystostomii
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Beschreibung: Fartuch operacyjny sterylny standard, Fartuch sterylny, operacyjny z wstawkami nieprzemakalnymi
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31
Beschreibung: Sterylny korek dezynfekcyjny zawierający 70%alkoholu izopropylowego (IPA), Zestaw do utrzymania drożności dostępów naczyniowych, Zatyczka do cewników ; sterylna, jednorazowego użytku
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32
Beschreibung: Nasadka endoskopowa poprawiająca widocznośc błony śluzowej podczas kolonoskopii
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33
Beschreibung: Kubek jałowy, jednorazowy na mocz, Zawór pediatryczny sterylny, jednorazowy, Zawór bezigłowy sterylny, jednorazowy, Rampa z 7 dostępami i portem do wstrzyknięć na przedłużaczu sterylna, jednorazowego uzytku
Interne Kennung: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34
Beschreibung: Sterylny zestaw do założenia nefrostomii przezskórnej, Igły doszpikowe do wiertarki systemu dostępu naczyniowego EZ-IO
Interne Kennung: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35
Beschreibung: Maska do Ambu anestetyczna, Zestaw do pomiaru rzutu serca met. PICCO
Interne Kennung: Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36
Beschreibung: OBWÓD ODDECHOWY PASYWNY , Maski twarzowe Amara jednorazowego użytku do wentylacji nieinwazyjnej, Maski podnosowe jednorazowe do wentylacji nieinwazyjnej
Interne Kennung: Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37
Beschreibung: Zestaw bezpieczny do nakłucia jamy brzusznej/ opłucnej
Interne Kennung: Pakiet 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38
Beschreibung: Przetwornik jednorazowego użytku do krwawego pomiaru ciśnienia z końcówką UTAH, jednokanałowy
Interne Kennung: Pakiet 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39
Beschreibung: OPATRUNEK PRZEZROCZYSTY, Chusteczki do czyszczenia skóry z kleju, sterylne,
Interne Kennung: Pakiet 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40
Beschreibung: Sterylny opatrunek hydrożelowy.
Interne Kennung: Pakiet 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41
Beschreibung: Gotowa do użycia pianka z poliheksanidyną do antybakteryjnego mycia skóry wokół stomii, Szybkoschnąca bariera silikonowa w postaci spray do ochrony skóry zdrowej i uszkodzonej przed działaniem płynów, kału i moczu oraz poprawiająca adhezję opatrunków, Preparat w spray'u z blokowanym zamknięciem do usuwania przylepców, opatrunków oraz sprzętu ze skóry, Półpierścienie uszczelniające wzmacniające przyczepność i utrzymywanie płyki na miejscu, Paski mocujące powiększjące powierzchnię przylepną worka, Worek stomijny otwarty, Worek ileostomijny, beżowy, jednoczęściowy
Interne Kennung: Pakiet 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42
Beschreibung: Zestaw do zabezpieczenia amputowanych kończyn- mały(ręka) jednorazowego użytku.
Interne Kennung: Pakiet 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43
Beschreibung: Chirurgiczny system MiniLap z końcówką typu alligator, Chirurgiczny system MiniLap z końcówką typu clutch, Chirurgiczny system MiniLap z końcówką typu babcock, Jednorazowy system do zamykania powięzi po użyciu trokarów z unikalną osłoną skrzydełek.
Interne Kennung: Pakiet 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44
Beschreibung: Zestaw antybakteryjnych cewników trójświatłowych do cewnikowania żyły głównej,
Interne Kennung: Pakiet 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45
Beschreibung: Retraktor i protektor do ran składający się z dwóch pierścieni połączonych rękawem z poliuretanu, Zestaw anoskopowy standardowy
Interne Kennung: Pakiet 45