2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie aparatury naukowo-badawczej w postaci spektrofluorymetru pojedynczych molekuł wraz z wyposażeniem dodatkowym niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania i szkoleniem, na potrzeby Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, w ramach projektu „Specjalistyczne Laboratorium Oddziaływań Biologicznych” (AKRONIM: SLOB)
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie aparatury naukowo-badawczej w postaci fabrycznie nowego spektrofluorymetru pojedynczych molekuł wraz z wyposażeniem dodatkowym niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania i szkoleniem stanowiskowym pracowników zamawiającego. Zamówienie realizowane jest na potrzeby Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszczącego się w Krakowie, kod: 30-387, przy ul. Gronostajowej 7. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1. transport, ubezpieczenie, dostawę, wniesienie i instalację aparatury wraz z elementami sprzętowymi i programowymi w pomieszczeniach wskazanych przez zamawiającego, 2. szkolenie stanowiskowe w jednostce zamawiającego, po instalacji, dla co najmniej pięciu (5) pracowników zamawiającego, w wymiarze 2 dni /po 8h każdego dnia, z podstawowej obsługi aparatury, jej konserwacji i analizy danych, 3. uruchomienie i przeprowadzenie testów SAT, 4. dostarczenie zamawiającemu dokumentacji odbiorowej (Protokół odbioru, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi), 5. objęcie przedmiotu zamówienia gwarancją (min. 36 miesięczną) na zasadach wskazanych we wzorze umowy (projektowanych postanowieniach umowy), 6. świadczenie wsparcia aplikacyjnego w okresie gwarancji, w zakresie opisanym we wzorze umowy (projektowanych postanowieniach umowy), 7. deklarację wykonawcy o dostępności podzespołów serwisowych i materiałów niezbędnych do napraw przez min. 5 lat, licząc od dnia udzielenia zamówienia, tj. zawarcia umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem minimalnych parametrów i wymagań technicznych, funkcjonalnych i użytkowych zamawianej aparatury a także zakres usług towarzyszących zawiera załącznik A do SWZ.
Interne Kennung: 80.272.147.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie aparatury naukowo-badawczej w postaci fabrycznie nowego spektrofluorymetru pojedynczych molekuł wraz z wyposażeniem dodatkowym niezbędnym do jego prawidłowego funkcjonowania i szkoleniem stanowiskowym pracowników zamawiającego. Zamówienie realizowane jest na potrzeby Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszczącego się w Krakowie, kod: 30-387, przy ul. Gronostajowej 7. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1. transport, ubezpieczenie, dostawę, wniesienie i instalację aparatury wraz z elementami sprzętowymi i programowymi w pomieszczeniach wskazanych przez zamawiającego, 2. szkolenie stanowiskowe w jednostce zamawiającego, po instalacji, dla co najmniej pięciu (5) pracowników zamawiającego, w wymiarze 2 dni /po 8h każdego dnia, z podstawowej obsługi aparatury, jej konserwacji i analizy danych, 3. uruchomienie i przeprowadzenie testów SAT, 4. dostarczenie zamawiającemu dokumentacji odbiorowej (Protokół odbioru, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi), 5. objęcie przedmiotu zamówienia gwarancją (min. 36 miesięczną) na zasadach wskazanych we wzorze umowy (projektowanych postanowieniach umowy), 6. świadczenie wsparcia aplikacyjnego w okresie gwarancji, w zakresie opisanym we wzorze umowy (projektowanych postanowieniach umowy), 7. deklarację wykonawcy o dostępności podzespołów serwisowych i materiałów niezbędnych do napraw przez min. 5 lat, licząc od dnia udzielenia zamówienia, tj. zawarcia umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem minimalnych parametrów i wymagań technicznych, funkcjonalnych i użytkowych zamawianej aparatury, a także zakres usług towarzyszących zawiera załącznik A do SWZ.