2. Verfahren
Verfahren
Titel: ,„Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej – budowa nowej siedziby”,
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia to Wykonanie dokumentacji projektowej, o której mowa w pkt 2 zaproszenia . Pełnienie nadzoru autorskiego (10 pobytów)
Interne Kennung: 65/25_,„Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej – budowa nowej siedziby”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: DANE OSOBOWE PRZETWARZANE W TRYBIE RODO W KWP Z SIEDZIBĄ W RADOMIU ( POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO) Szanowni Państwo, w związku z wejściem w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1), dalej „RODO”, dochowując warunków w nim zawartych informujemy, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu - adres: ul. 11-go Listopada 37/59, 26-600 Radom. 2. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu sprawuje inspektor ochrony danych: Sylwia Fila - adres: ul. 11-go Listopada 37/59, 26-600 Radom - e-mail: iod.kwp@ra.policja.gov.pl. 3. Cel i okres przetwarzania danych osobowych w Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu. W KWP z siedzibą w Radomiu dane osobowe przetwarza się wyłącznie w konkretnych, wyraźnych i prawnie uzasadnionych celach i nie przetwarza się ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami. Przetwarzanie danych jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust.1 lit. c RODO) zgodnie z: - Ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – dalej zwaną ustawą Pzp, - Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, oraz Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 3 sierpnia 2023 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający wykonawcy - Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych, uchylająca dyrektywę 2004/18/WE. Okres przetwarzania danych osobowych wynika bezpośrednio z przepisów prawa i jest adekwatny do celów. 4. Odbiorcy danych osobowych. W rozumieniu RODO odbiorcami danych osobowych nie są organy publiczne, które mogą otrzymywać dane osobowe w ramach konkretnego postępowania zgodnie z prawem Unii lub prawem państwa członkowskiego. Dane osobowe nie są udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na podstawie przepisów prawa. Dane będą udostępniane uprawnionym podmiotom jedynie w celu umożliwienia korzystania ze środków ochrony prawnej oraz tylko do upływu terminu na ich wniesienie. 5. Osobom, których dane są przetwarzane zgodnie z RODO przysługuje: - prawo dostępu do własnych danych osobowych na zasadach określonych w ustawie Pzp, - prawo do żądania od administratora sprostowania, uzupełnienia danych, jednak nie może ono skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp, - prawo do ograniczenia przetwarzania własnych danych osobowych, ale to nie może ograniczać przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania, - prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w sytuacjach przewidzianych prawem, - prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. 6. Przy przetwarzaniu danych osobowych w trybie RODO nie występuje zautomatyzowane podejmowanie decyzji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym profilowanie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung, 79932000 Innenarchitektendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej – budowa nowej siedziby
Beschreibung: 2. OPIS PRZEDMIOTU KONKURSU 2.1 Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji architektoniczno-przestrzennej dla budowy obiektu Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. 2.2 Informacje dotyczące nieruchomości, na której będzie wybudowany obiekt Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej: 2.2.1 obręb 0001 Ostrów Mazowiecka, jednostka ewidencyjna 141601_1 Ostrów Mazowiecka- gmina miejska oznaczona numerem 3185/3 o powierzchni 1,1489 ha; 2.2.2 nr księgi wieczystej OSIM /00028871/7 2.3 Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej pracy konkursowej dotyczącej koncepcji, o której mowa w pkt 2.1 oraz zaproszenie na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 4 ustawy jej Autora/Autorów do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki, w celu udzielenia zamówienia, którego przedmiotem będzie: 2.3.1 wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na podstawie danej pracy konkursowej wraz z uzyskaniem wszelkich opinii, uzgodnień i decyzji; 2.3.2 pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji inwestycji prowadzonej na podstawie dokumentacji, o której mowa w pkt. 2.3.1. Identyfikator procedury
Interne Kennung: WR_65/25