2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja informatyczna Miasta Stalowej Woli - Zakup komputerów mobilnych na potrzeby Urzędu Miasta w Stalowej Woli oraz jednostek podległych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 861 sztuk komputerów mobilnych na potrzeby Urzędu Miasta w Stalowej Woli oraz jednostek podległych. 2. Projekt objęty jest wsparciem BGK ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności z inwestycji C4.1.1. – Wsparcie dla zaawansowanej transformacji cyfrowej. 3. Oferowany w ramach przedmiotu zamówienia sprzęt i wyposażenie musi: a. spełniać wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, b. być zgodny z wyznaczonymi parametrami/funkcjonalnościami, c. być fabrycznie nowy i kompletny (z pełnym okablowaniem), d. być zmontowany, przetestowany i gotowy do użycia, e. być oryginalnie opakowany, w opakowania opisane co do ich zawartości, f. być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta, g. być wysokiej jakości i wolny od wad oraz od obciążeń prawami osób trzecich, h. pochodzić z legalnych źródeł, i. być dopuszczony do użytkowania w instytucji publicznej, j. odpowiadać normom jakościowym, określonym we właściwych aktach prawnych, jeśli dotyczą one przedmiotu zamówienia. 4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określające między innymi parametry wymaganego przez Zamawiającego sprzętu zostały opisane w załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia – Formularz rzeczowo-cenowy. 5. Wykonawca wraz z m.in. z formularzem ofertowym w ramach swojej oferty winien przedłożyć załącznik nr 1 - OPZ - Formularz rzeczowo-cenowy – wypełniony i podpisany przez Wykonawcę, celem potwierdzenia m.in. parametrów oferowanego sprzętu; 6. Miejsce dostawy sprzętu: ul. Kwiatkowskiego 1 (Budynek Urzędu Miasta - II Piętro),37-450 Stalowa Wola. 7. Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcy wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia na miejscu u Zamawiającego. 8. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α w części IV Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ. 9. Wykonawca stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp zobowiązany będzie do: 1) Zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn. Dz. U. z 2022 r. poz. 1510, 1700, 2140, z 2023 r. poz. 240) następujące czynności: - Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań w tym zakresie 11. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia, w tym wszystkie produkty ICT lub usługi ICT lub procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, nie obejmował: 1) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeń-stwa (Dz. U. z 2026 r. poz. 20 z późn zm.), stwierdzającej ich negatywny wpływ na podsta-wowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, lub usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. - Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 12. Wykonawca składa Formularz rzeczowy sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik do SWZ - Załącznik nr 8. Wykaz ten stanowi integralną część oferty i służy identyfikacji produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT objętych ofertą lub wykorzystywanych do realizacji zamówienia. 13. Zamawiający dokona weryfikacji informacji przedstawionych przez Wykonawcę na podstawie powszechnie dostępnych informacji, w szczególności rekomendacji publikowanych w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej Pełnomocnika Rządu do Spraw Cyberbezpieczeństwa oraz decyzji ogłaszanych w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski”, a także publikowanych w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej ministra właściwego do spraw informatyzacji oraz na stronie internetowej urzędu obsługującego tego ministra. 14. W przypadku gdy Wykonawca poweźmie informację, że produkt ICT, usługa ICT lub proces ICT objęte jego ofertą zostały wskazane w rekomendacji albo decyzji, o których mowa w pkt 13 ppkt. 1 lub 2, zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym Zamawiającego. 15. Wykonawca jest zobowiązany do realizacji zamówienia przy użyciu produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT odpowiadających treści oferty, dokumentom zamówienia oraz postanowieniom umowy. Zastąpienie w toku realizacji umowy producenta, dostawcy technologii, modelu, wersji, środowiska świadczenia usługi albo procesu ICT może nastąpić wyłącznie w przypadkach prawnie dopuszczalnych oraz z zachowaniem wymagań wynikających z art. 454 i art. 455 ustawy Pzp, a także zgodnie z postanowieniami umowy określającymi dopuszczalne podstawy i warunki zmiany. Zmiana taka nie może pozostawać w sprzeczności z dokumentami zamówienia ani prowadzić do objęcia realizacji zamówienia produktem ICT, usługą ICT lub procesem ICT, wobec którego zachodziłyby okoliczności odpowiadające przesłankom określonym w art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 16. W razie opublikowania rekomendacji albo decyzji obejmującej element ICT wykorzystywany do realizacji zamówienia, Wykonawca niezwłocznie poinformuje o tym Zamawiającego i przedstawi sposób zapewnienia dalszej zgodności realizacji umowy z przepisami prawa oraz dokumentami zamówienia.
Interne Kennung: ZP-III.261.151.2026.RK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 861 sztuk komputerów mobilnych na potrzeby Urzędu Miasta w Stalowej Woli oraz jednostek podległych. 2. Projekt objęty jest wsparciem BGK ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności z inwestycji C4.1.1. – Wsparcie dla zaawansowanej transformacji cyfrowej. 3. Oferowany w ramach przedmiotu zamówienia sprzęt i wyposażenie musi: a. spełniać wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia, b. być zgodny z wyznaczonymi parametrami/funkcjonalnościami, c. być fabrycznie nowy i kompletny (z pełnym okablowaniem), d. być zmontowany, przetestowany i gotowy do użycia, e. być oryginalnie opakowany, w opakowania opisane co do ich zawartości, f. być oznakowany przez producenta w taki sposób, aby możliwa była identyfikacja zarówno produktu jak i producenta, g. być wysokiej jakości i wolny od wad oraz od obciążeń prawami osób trzecich, h. pochodzić z legalnych źródeł, i. być dopuszczony do użytkowania w instytucji publicznej, j. odpowiadać normom jakościowym, określonym we właściwych aktach prawnych, jeśli dotyczą one przedmiotu zamówienia. 4. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia określające między innymi parametry wymaganego przez Zamawiającego sprzętu zostały opisane w załączniku nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia – Formularz rzeczowo-cenowy. 5. Wykonawca wraz z m.in. z formularzem ofertowym w ramach swojej oferty winien przedłożyć załącznik nr 1 - OPZ - Formularz rzeczowo-cenowy – wypełniony i podpisany przez Wykonawcę, celem potwierdzenia m.in. parametrów oferowanego sprzętu; 6. Miejsce dostawy sprzętu: ul. Kwiatkowskiego 1 (Budynek Urzędu Miasta - II Piętro),37-450 Stalowa Wola. 7. Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcy wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia na miejscu u Zamawiającego. 8. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α w części IV Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ) i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ. 9. Wykonawca stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp zobowiązany będzie do: 1) Zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (tekst jedn. Dz. U. z 2022 r. poz. 1510, 1700, 2140, z 2023 r. poz. 240) następujące czynności: - Zamawiający nie określa szczegółowych wymagań w tym zakresie 11. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia, w tym wszystkie produkty ICT lub usługi ICT lub procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, nie obejmował: 1) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeń-stwa (Dz. U. z 2026 r. poz. 20 z późn zm.), stwierdzającej ich negatywny wpływ na podsta-wowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, lub usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. - Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 12. Wykonawca składa Formularz rzeczowy sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik do SWZ - Załącznik nr 1. Wykaz ten stanowi integralną część oferty i służy identyfikacji produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT objętych ofertą lub wykorzystywanych do realizacji zamówienia. 13. Zamawiający dokona weryfikacji informacji przedstawionych przez Wykonawcę na podstawie powszechnie dostępnych informacji, w szczególności rekomendacji publikowanych w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej Pełnomocnika Rządu do Spraw Cyberbezpieczeństwa oraz decyzji ogłaszanych w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej „Monitor Polski”, a także publikowanych w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie podmiotowej ministra właściwego do spraw informatyzacji oraz na stronie internetowej urzędu obsługującego tego ministra. 14. W przypadku gdy Wykonawca poweźmie informację, że produkt ICT, usługa ICT lub proces ICT objęte jego ofertą zostały wskazane w rekomendacji albo decyzji, o których mowa w pkt 13 ppkt. 1 lub 2, zobowiązany jest niezwłocznie poinformować o tym Zamawiającego. 15. Wykonawca jest zobowiązany do realizacji zamówienia przy użyciu produktów ICT, usług ICT oraz procesów ICT odpowiadających treści oferty, dokumentom zamówienia oraz postanowieniom umowy. Zastąpienie w toku realizacji umowy producenta, dostawcy technologii, modelu, wersji, środowiska świadczenia usługi albo procesu ICT może nastąpić wyłącznie w przypadkach prawnie dopuszczalnych oraz z zachowaniem wymagań wynikających z art. 454 i art. 455 ustawy Pzp, a także zgodnie z postanowieniami umowy określającymi dopuszczalne podstawy i warunki zmiany. Zmiana taka nie może pozostawać w sprzeczności z dokumentami zamówienia ani prowadzić do objęcia realizacji zamówienia produktem ICT, usługą ICT lub procesem ICT, wobec którego zachodziłyby okoliczności odpowiadające przesłankom określonym w art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 16. W razie opublikowania rekomendacji albo decyzji obejmującej element ICT wykorzystywany do realizacji zamówienia, Wykonawca niezwłocznie poinformuje o tym Zamawiającego i przedstawi sposób zapewnienia dalszej zgodności realizacji umowy z przepisami prawa oraz dokumentami zamówienia.