See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Računala i računalna oprema
Beschreibung: Predmet nabave su računala i računalna oprema koja se sastoji od stolnih računala, prijenosnih računala, tableta, zaslona, radnih stanica i posebnih računalnih konfiguracija.
Interne Kennung: EVV01/25
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ograničeni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Osobna računala i monitori
Beschreibung: Osobna računala i monitori obuhvaća: stolna računala, prijenosna računala, All-in-one računala, tablet računala, monitore te po potrebi drugu računalnu opremu opće namjene koju Naručitelj odredi u pozivu na dostavu ponuda.
Interne Kennung: EVV01/25-1
Los: LOT-0002
Titel: Računalna oprema za posebne namjene
Beschreibung: Računalna oprema za posebne namjene obuhvaća: posebne računalne konfiguracije, klastere, radne stanice, poslužitelje (servere) te po potrebi drugu računalnu opremu za posebne namjene koju Naručitelj odredi u pozivu na dostavu ponuda.
Interne Kennung: EVV01/25-2