541042-2026 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Kwaliteitsadviseur Bedrijfsvoering - cluster SO
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKwaliteitsadviseur Bedrijfsvoering - cluster SO
BeschreibungJij bent van meters maken. Door jouw gedreven houding, weten we de advisering rondom grondexploitaties op een hoog niveau te houden en toets van de grondexploitaties tijdig en correct af te handelen. Jij bent een onmisbare schakel in het proces.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000