See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare Europese Aanbestedingsprocedure Levering en onderhoud tuin- en parkmachines voor Afeer
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om een raamovereenkomst af te sluiten met minimaal één en maximaal twee opdrachtnemers voor de volgende percelen: -Perceel 1: het leveren, keuren en onderhouden van grote tuin- en parkmachines; - Perceel 2: het leveren, keuren en onderhouden van elektrisch aangedreven kleine tuin- en parkmachines. Zie offerteaanvraag.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie offerteaanvraag.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: het leveren, keuren en onderhouden van grote tuin- en parkmachines
Beschreibung: Zie offerteaanvraag.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: het leveren, keuren en onderhouden van elektrisch aangedreven kleine tuin- en parkmachines
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen