2. Verfahren
Verfahren
Titel: 100909 & HAE3006 - Hamme, RWA sluitstuk Rijbekestraat - Biezestraat – Drapstraat en gemeentelijke aandelen
Beschreibung: 100909 & HAE3006 - Hamme, RWA sluitstuk Rijbekestraat - Biezestraat – Drapstraat en gemeentelijke aandelen. ”De uit te voeren overeenkomst heeft tot doel : de uitvoering van wegen- en rioleringswerken in de Rijbekestraat en Drapstraat: de aanleg van een gescheiden stelsel en afkoppelen van opwaartse gescheiden RWA-stelsels." Deze opdracht omvat in het bijzonder: • voorbereidende opbraakwerken van bestaande verhardingen en riolering met de aansluitingen. • aanleg van semi-gescheiden riolering met huisaansluitingen en straatkolken. ❖ buizen di 250 : 83 m ❖ buizen di 400 : 220 m ❖ buizen di 500 : 87 m ❖ buizen di 600 : 280 m ❖ buizen di 800 : 137 m ❖ buizen di 1000 : 80 m ❖ buizen di 1200 : 162 m ❖ buizen di 1400 : 113 m ❖ buizen di 1600 : 206 m ❖ kokers 2000x1000 : 49 m • bouw van overstorten en kruisconstructies • aanleg van rijweg met verharding in betonstraatstenen op drainerend schraalbetonfundering en waterdoorlatende onderfundering • aanleg van rijweg met verharding in K.W.S. op steenslagfundering en onderfundering • aanleg van stoep in betonstraatstenen op schraalbetonfundering. • aanleg van fietspad in cementbeton op steenslagfundering • aanleg van weggoten, kantstroken en trottoirbanden • realisatie van de afwateringsgrachten • aanleg van groenaanplantingen en straatmeubilair. • uitrusting met markering en signalisatie • herstel van diverse verhardingen • de taken uit te voeren door de Opdrachtnemer cfr. KB van 25/01/01 inzake tijdelijke en mobiele bouwplaatsen en project veiligheids- en gezondheidsplan.
Interne Kennung: 100909_HAE3006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 100909_HAE3006 - 1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen