See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie licencji na narzędzia do rozbudowy Platformy Robotyzacji.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie licencji na narzędzia do rozbudowy Platformy Robotyzacji w ramach zamówienia podstawowego i Prawa Opcji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z warunkami świadczenia usługi określony został w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik H do SWZ, a także w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik 1 do PPU. 3.Zamawiający informuje, iż w pkt 2.8.1 został określony załącznik zawierający informacje o poufnym charakterze. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji. Zakres prawa opcji określa § 1 ust. 3 PPU. 5.Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji w całości lub w części. W przypadku nieskorzystania z prawa opcji nie ponosi względem Wykonawcy odpowiedzialności w związku z niewykonaniem prawa opcji. 6. Zamawiający w niniejszym postępowaniu dopuszcza narzędzie równoważne. Szczegółowe warunki równoważności zostały określone w OPZ. 7. Sposób udostępnienia załącznika nr 11 do PPU: 7.1. Na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający nakłada na Wykonawców wymogi mające na celu ochronę poufnego charakteru niektórych informacji udostępnianych w toku postępowania o udzielenie zamówienia, zastrzegając jako poufne, i nie udostępniając ich na stronie internetowej Zamawiającego, tj.: załącznik nr 11 do PPU. 7.2. Środkiem mającym na celu ochronę poufnego charakteru informacji jest złożenie przez Wykonawcę oświadczenia w przedmiocie zobowiązania się do zachowania poufności zgodnie ze wzorem przygotowanym przez Zamawiającego (Załącznik I do SWZ). 7.3. Dokumenty objęte poufnością zostaną udostępnione, po złożeniu przez Wykonawcę oświadczenia, o którym mowa w pkt 7.2. 7.4. Dokument objęty poufnością zostanie niezwłocznie udostępniony, po złożeniu przez Wykonawcę zobowiązania do zachowania poufności (oświadczenia) o którym mowa w pkt 7.2., podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby umocowane do reprezentowania Wykonawcy. Oświadczenie należy złożyć za pośrednictwem Platformy zakupowej, o której mowa w rozdziale 11 SWZ. Oświadczenie musi być podpisane przez osobę uprawnioną do reprezentacji (do oświadczenia należy dołączyć dokument, z którego wynika umocowanie do reprezentowania Wykonawcy), podpisem spełniającym wymagania określone w pkt 11.7 SWZ. Zamawiający pozostawi oświadczenie, o którym mowa powyżej bez rozpoznania, jeżeli oświadczenie nie zostanie złożone przez osoby uprawnione do reprezentacji wykonawcy. (Zamawiający nie przewiduje wezwania do złożenia pełnomocnictwa w celu pozyskania załącznika nr 11 do PPU). 8. Zamawiający żąda wniesienia przedmiotowych środków dowodowych. Wykaz przedmiotowych środków dowodowych został określony w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 342362-2026
Interne Kennung: C/416/26/DTC/B
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia technicznego dla Platformy Robotyzacji oraz zapewnienie licencji na narzędzia do robotyzacji.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie wsparcia technicznego dla Platformy Robotyzacji oraz zapewnienie licencji na narzędzia do robotyzacji. W przypadku zaoferowania technologii równoważnej przedmiot zamówienia obejmuje także wdrożenie nowej technologii. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z warunkami świadczenia usługi określony został w projektowanych postanowieniach umowy (PPU), stanowiących Załącznik I do SWZ, a także w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik 2 do PPU. 3. Zamawiający informuje, iż w pkt 2.8.1 został określony załącznik zawierający informacje o poufnym charakterze. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji. Zakres prawa opcji określa § 1 ust. 3 PPU. 5. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji w całości lub w części. W przypadku nieskorzystania z prawa opcji nie ponosi względem Wykonawcy odpowiedzialności w związku z niewykonaniem prawa opcji. 6. Zamawiający w niniejszym postępowaniu dopuszcza narzędzie równoważne. Szczegółowe warunki równoważności zostały określone w OPZ. 7. Sposób udostępnienia załącznika nr 14 do PPU: 7.1 Na podstawie art. 133 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający nakłada na Wykonawców wymogi mające na celu ochronę poufnego charakteru niektórych informacji udostępnianych w toku postępowania o udzielenie zamówienia, zastrzegając jako poufne, i nie udostępniając ich na stronie internetowej Zamawiającego, tj. : załącznik nr 14 do PPU. 7.2. Środkiem mającym na celu ochronę poufnego charakteru informacji jest złożenie przez Wykonawcę oświadczenia w przedmiocie zobowiązania się do zachowania poufności zgodnie ze wzorem przygotowanym przez Zamawiającego (Załącznik J do SWZ). 7.3. Dokumenty objęte poufnością zostaną udostępnione, po złożeniu przez Wykonawcę oświadczenia, o którym mowa w pkt 7.2. SWZ 7.4. Dokument objęty poufnością zostanie niezwłocznie udostępniony, po złożeniu przez Wykonawcę zobowiązania do zachowania poufności (oświadczenia) o którym mowa w pkt 2.8.2, podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby umocowane do reprezentowania Wykonawcy. Oświadczenie należy złożyć za pośrednictwem Platformy zakupowej, o której mowa w rozdziale 11 SWZ. Oświadczenie musi być podpisane przez osobę uprawnioną do reprezentacji (do oświadczenia należy dołączyć dokument z którego wynika umocowanie do reprezentowania Wykonawcy), podpisem spełniającym wymagania określone w pkt 11.7 SWZ. Zamawiający pozostawi oświadczenie o którym mowa powyżej bez rozpoznania, jeżeli oświadczenie nie zostanie złożone przez osoby uprawnione do reprezentacji wykonawcy. (Zamawiający nie przewiduje wezwania do złożenia pełnomocnictwa w celu pozyskania załącznika nr 14 do PPU). 8. Zamawiający żąda wniesienia przedmiotowych środków dowodowych. Wykaz przedmiotowych środków dowodowych został określony w SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo skorzystania z prawa opcji. Zakres prawa opcji określa § 1 ust. 3 PPU. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji w całości lub w części. W przypadku nieskorzystania z prawa opcji nie ponosi względem Wykonawcy odpowiedzialności w związku z niewykonaniem prawa opcji.