See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transport odpadów o kodach 19 12 10 i 19 12 12 powstałych w wyniku przetwarzania odpadów komunalnych do Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów w Olsztynie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na transporcie odpadów o kodach 19 12 10 i 19 12 12 powstałych w wyniku przetwarzania odpadów komunalnych. Transport będzie realizowany do Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów w Olsztynie (ITPO), ul. Bublewicza 6, 10-416 Olsztyn. Miejscami załadunków będą Instalacje Przetwarzania Odpadów Komunalnych (IPOK) wskazane w poszczególnych zadaniach. Zamówienie podzielone jest na 6 części oznaczonych jako Części od 1 do 6
Vorherige Bekanntmachung: 227355-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – odbiór odpadów z Komunalnego Zakładu Gospodarki Odpadami „OSADUS”
Beschreibung: Transport z Komunalnego Zakładu Gospodarki Odpadami „OSADUS” ul. Przemysłowa 61, 13-200 Działdowo do ITPO ul. Mariana Bublewicza 6, 10-416 Olsztyn. Ilość odpadów w okresie 730 dni: 9800 Mg (zamówienie podstawowe).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Pzp. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu do 70 % wielkości zamówienia podstawowego wyrażonej w tonach odpadów, za dodatkowym wynagrodzeniem jednostkowym określonym przez Wykonawcę w formularzu ofertowym za transport tony odpadów. Zamawiający zastrzega sobie, iż część zamówienia, określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Wykonanie opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak wykonania zamówienia w tym zakresie nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego. Zastosowanie przez Zamawiającego prawa opcji będzie polegać na powtórzeniu tych samych usług jak te, które są świadczone przez Wykonawcę, z którym została zawarta niniejsza umowa w sprawie zamówienia publicznego.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – odbiór odpadów z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami „Eko-MAZURY” Sp. z o.o.
Beschreibung: Transport z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami „Eko-MAZURY” Sp. z o.o. Siedliska 77, 19-300 Ełk do ITPO ul. Mariana Bublewicza 6, 10-416 Olsztyn. Ilość odpadów w okresie 730 dni: 14 000 Mg (zamówienie podstawowe).
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – odbiór odpadów z Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych sp. z o.o.
Beschreibung: Transport z Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych sp. z o.o., Spytkowo 69, 11-500 Giżycko do ITPO ul. Mariana Bublewicza 6, 10-416 Olsztyn. Ilość odpadów w okresie 730 dni: 18 200 Mg (zamówienie podstawowe).
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – odbiór odpadów z Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.
Beschreibung: Transport z Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o.o., ul. Mazurska 42, 82-300 Elbląg do ITPO ul. Mariana Bublewicza 6, 10-416 Olsztyn. Ilość odpadów w okresie 730 dni: 10 500 Mg (zamówienie podstawowe).
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – odbiór odpadów z Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych RUDNO Sp. z o.o.
Beschreibung: Transport z Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych RUDNO Sp. z o.o. Rudno 17, 14-100 Ostróda do ITPO ul. Mariana Bublewicza 6, 10-416 Olsztyn. Ilość odpadów w okresie 730 dni: 14 000 Mg (zamówienie podstawowe).
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - odbiór odpadów z Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o.
Beschreibung: Transport z Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. ul. Poleskiego 3, 10-410 Olsztyn do ITPO ul. Mariana Bublewicza 6, 10-416 Olsztyn. Ilość odpadów w okresie 730 dni: 90 000 Mg (zamówienie podstawowe).