2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jeugd e-content informatie
Beschreibung: Een verandering van opdrachtnemer is niet mogelijk om economische of technische redenen. De KB is voornemens een Overeenkomst aan te gaan met de firma Bereslim voor de inkoop van bibliotheek abonnementen betreffende de collectie geanimeerde prentenboeken voor de landelijke digitale bibliotheekcollectie. Het gaat hierbij om ruim 100 geanimeerde prentenboeken van verschillende uitgevers 325000 euro
Interne Kennung: 030826/ewwma1
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80420000 E-Learning
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79980000 Abonnementdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Een verandering van opdrachtnemer is niet mogelijk om economische of technische redenen. De KB is voornemens een Overeenkomst aan te gaan met de firma Bereslim voor de inkoop van bibliotheek abonnementen betreffende de collectie geanimeerde prentenboeken voor de landelijke digitale bibliotheekcollectie. Het gaat hierbij om ruim 100 geanimeerde prentenboeken van verschillende uitgevers 325.000 Euro per jaar
Interne Kennung: 1
541154-2026 - Notificación previa de adjudicación directa
Países Bajos – Servicios de aprendizaje electrónico – Jeugd e-content informatie
Anuncio de transparencia previa voluntaria
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloJeugd e-content informatie
Identificador interno030826/ewwma1
Tipo de procedimientoNegociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 80420000 Servicios de aprendizaje electrónico
Clasificación adicional (cpv): 79980000 Servicios de suscripción
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1