2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości i porządku na terenie Gminy Bukowno w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych oraz organizacja i obsługa PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze odpadów komunalnych z terenu Gminy Bukowno, zagospodarowaniu odpadów komunalnych odebranych z terenu Gminy Bukowno, organizacji i obsługi PSZOK. Szczegółowo przedmiot zamówienia został opisany i określony w SWZ.
Interne Kennung: ZP1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie czystości i porządku na terenie Gminy Bukowno w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych oraz organizacja i obsługa PSZOK.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze odpadów komunalnych z terenu Gminy Bukowno, zagospodarowaniu odpadów komunalnych odebranych z terenu Gminy Bukowno, organizacji i obsługi PSZOK. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dostępny jest w dokumentacji przetargowej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Menge: 7 500 Tonnen