2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herontwikkeling Poelenburglaan
Beschreibung: Woonopmaat staat voor een enorme opgave om haar bezit toekomstbestendig te maken en waar mogelijk uit te breiden; de behoefte aan een goede en betaalbare woning is ook in de noordelijke IJmond onverminderd groot. Daarbij hebben we te maken met een voor een groot deel ouder bezit uit de jaren vijftig-zeventig van de vorige eeuw. Dit geldt ook voor het project ‘Poelenburglaan’. Woonopmaat is op zoek naar een projectpartner die samen met haar de bestaande woningen (eventueel) kan slopen en de nieuw te bouwen woningen kan ontwerpen en realiseren en die bewoners meeneemt en begeleidt in iedere fase van het project. Uiteindelijk doen we het namelijk voor de bewoners. Het meenemen en begeleiden van de bewoners is daarom een essentieel onderdeel van de opdracht. Woonopmaat is op zoek naar de opdrachtnemer die dit binnen de gestelde kaders het beste kan. Ten behoeve van de contractering van deze opdrachtnemer, organiseert Woonopmaat deze selectieprocedure. 42 woningen
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Poelenburglaan
Beschreibung: zie aanbestedingdocument zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
541163-2025 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Herontwikkeling Poelenburglaan
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Herontwikkeling Poelenburglaan
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Poelenburglaan
Interne identificatiecode: 1