See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoor- en thuiswerkmeubilair
Beschreibung: De huidige leveringsovereenkomst voor kantoormeubilair is in 2025 geëindigd. Waterschap Vechtstromen is voornemens via een Europese aanbesteding een nieuwe raamovereenkomst aan te gaan met één leverancier voor advisering en leveringhet adviseren, leveren en innemen van kantoor- en thuiswerkmeubilair voor de periode van tenminste vier jaar met de optie tot twee keer één jaar verlenging. Belangrijk hierbij te vermelden is dat niet alle locaties van het waterschap worden voorzien van nieuw meubilair, maar dat gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst op regelmatige basis meubilair wordt besteld om kantoorruimtes of (delen van) locaties te herinrichten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000