2. Verfahren
Verfahren
Titel: Domov pro seniory Hovězí – výběr manažera stavby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výkon funkce manažera stavby v souvislosti s plánovanou výstavbou nového Domova pro seniory Hovězí, a to metodou tzv. Design & Build. Dodavatelé se mohou seznámit se zadávací dokumentací na Návrh domova pro seniory Hovězí a zhotovení studie, které je k dispozici zde: https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/ZLK/zahajenezakazky/detail-zakazky/N006-26-V00009395, zadavatel upozorňuje, že výsledná zadávací dokumentace je ve znění vysvětlení zadávací dokumentace. Předmětem veřejné zakázky je výkon funkce manažera stavby, jehož činnost spočívá v: a) supervizi při zpracování projektových dokumentací/odstraňování vad projektových dokumentací již předaných zadavateli; b) technickém dozoru stavebníka při realizaci stavby (TDS); c) koordinaci bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi v souladu se zákonem č. 309/2006 Sb., kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy (zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci), ve znění pozdějších předpisů; d) koordinaci stavby Domova pro seniory Hovězí. Jedná se tedy zejména o: i. činnost manažera stavby v rámci projektové přípravy, tzn. kontrola projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení (DSP) a projektové dokumentace pro provádění stavby (DPS) a koordinace činností za zadavatele v rámci projektu Design & Build; ii. činnost manažera stavby v rámci realizace stavby, tzn. dozor nad včasným a kvalitním provedením stavby a kontrola projektové dokumentace skutečného provedení stavby (DSPS) a iii. činnost koordinátora stavby a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi (BOZP).
Interne Kennung: Hovězí_manažer stavby
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Práva, povinnosti či podmínky v zadávací dokumentaci neupravené a neuvedené se řídí ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71315400 Gebäudeinspektion, 71530000 Beratung im Bauwesen, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001