See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa syntezatora peptydów do OR POLATOM”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa syntezatora peptydów do OR POLATOM” o wymaganych przez Zamawiającego parametrach technicznych oraz przeprowadzenie szkolenia pracowników wraz z kwalifikacją urządzenia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące parametrów technicznych i innych warunków zawiera Załącznik A specyfikacja techniczna do SWZ
Interne Kennung: 36/P/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37315100 Synthesizer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa syntezatora peptydów do OR POLATOM
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa syntezatora peptydów do OR POLATOM” o wymaganych przez Zamawiającego parametrach technicznych oraz przeprowadzenie szkolenia pracowników wraz z kwalifikacją urządzenia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące parametrów technicznych i innych warunków zawiera Załącznik A specyfikacja techniczna do SWZ.