2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pomoč pri izvedbi inženirskih storitev pri investicijah v gradnjo in obnove avtocest, hitrih cest ter v gradnjo in nadgradnjo železniške infrastrukture
Beschreibung: Pomoč pri izvedbi inženirskih storitev pri investicijah v gradnjo in obnove avtocest, hitrih cest ter v gradnjo in nadgradnjo železniške infrastrukture
Interne Kennung: 209/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Pomoč pri izvedbi inženirskih storitev pri investicijah v gradnjo in obnove avtocest, hitrih cest ter v gradnjo in nadgradnjo železniške infrastruktur
Interne Kennung: 524442