2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie specjalistycznej zabudowy typu Ruchome Stanowisko Dowodzenia w pojeździe Mercedes Sprinter dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie specjalistycznej zabudowy typu Ruchome Stanowisko Dowodzenia w pojeździe Mercedes Sprinter dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP/41/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Mając na uwadze specjalistyczny charakter zabudowy pojazdu typu Ruchome Stanowisko Dowodzenia i poziom zaawansowania prac (układ wnętrza, rozmieszczenie sprzętu, instalacji elektrycznych, systemów komputerowych i łączności radiowej) sam montaż może potrwać według deklaracji firm wykonujących tego typy zabudowę od 8 tygodni do 20 tygodni, w zależności od dostępności poszczególnych elementów wyposażenia oraz podzespołów i komponentów teleinformatycznych. Ponadto z uwagi na zbliżający się koniec roku budżetowego i konieczność wydatkowania środków finansowych w bieżącym roku i rozliczenie dotacji z samorządów, Zamawiający korzysta z możliwości zastosowania art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, tj. skróconego 15-dniowego terminu składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50117100 Umbau von Kraftfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück