541284-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Kompleksowa dostawa /sprzedaż i dystrybucja/ energii elektrycznej do nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa /sprzedaż i dystrybucja/ energii elektrycznej do nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy.
BeschreibungKompleksowa dostawa /sprzedaż i dystrybucja/ energii elektrycznej do nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy. Część 1: Kompleksowa dostawa (zakup i dystrybucja) energii elektrycznej do 307 nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy w grupie taryfowej G11. Część 2: Kompleksowa dostawa (zakup i dystrybucja) energii elektrycznej do 4 nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy w grupie taryfowej C11. Część 3: Kompleksowa dostawa (zakup i dystrybucja) energii elektrycznej do 1 nieruchomości będącej w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy w grupie taryfowej C12a. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung305859-2026
Interne KennungBP-DZP.2610.62.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa /sprzedaż i dystrybucja/ energii elektrycznej do nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy. Część 1: Kompleksowa dostawa (zakup i dystrybucja) energii elektrycznej do 307 nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy w grupie taryfowej G11. Część 2: Kompleksowa dostawa (zakup i dystrybucja) energii elektrycznej do 4 nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy w grupie taryfowej C11. Część 3: Kompleksowa dostawa (zakup i dystrybucja) energii elektrycznej do 1 nieruchomości będącej w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy w grupie taryfowej C12a. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy (przewidywany termin rozpoczęcia 03.09.2026 r.). Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 6 września 2026 r. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. Zaleca się przy sporządzaniu oferty skorzystanie ze wzorów formularzy przygotowanych przez zamawiającego. Wykonawca może złożyć ofertę przygotowaną samodzielnie z zastrzeżeniem, że będzie one zawierać wszystkie niezbędne oświadczenia oraz informacje określone przez zamawiającego w treści wzorów załączonych do SWZ. Ofertę (załącznik nr 2 do SWZ), oświadczenie w formie JEDZ stanowiące załącznik nr 3 do SWZ, oświadczenie dotyczące zakazu, o którym mowa w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r 76 oraz przesłanek wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 9 do SWZ sporządza się w języku polskim, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Do oferty należy dołączyć: 1) Pełnomocnictwo upoważniające do podpisania oferty, o ile ofertę podpisuje pełnomocnik; 2) Pełnomocnictwo do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – jeżeli dotyczy; 3) Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania w formie JEDZ - wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie to składa każdy z Wykonawców.; 4) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby na podstawie art. 118 ustawy potwierdzające brak podstaw wykluczenia w formie JEDZ (w związku z artykułem 119 ustawy). W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie to składa każdy z Wykonawców.; 5) Uzasadnienie dotyczące tajemnicy przedsiębiorstwa – jeżeli dotyczy; 6) Na podstawie § 13. 1 Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz. U. z 2020 r., poz. 2415), w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, Zamawiający żąda od wykonawcy złożenia odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - składa każdy z Wykonawców. Ofertę należy złożyć na Platformie pod adresem: https://amw.ezamawiajacy.pl. Należy wybrać kafelek „FORMULARZ OFERTY/WNIOSKU” lub wybrać sekcję „Przygotowanie oferty” do dnia: 9 czerwca 2026 r. do godziny 09:00. Zamawiający odrzuci ofertę złożoną po terminie składania ofert. Oferty zostaną odszyfrowane i otwarte za pośrednictwem Platformy w dniu: 9 czerwca 2026 r. o godzinie 10:00.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I Kompleksowa dostawa /sprzedaż i dystrybucja/ energii elektrycznej do nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy.
BeschreibungKompleksowa dostawa (zakup i dystrybucja) energii elektrycznej do 307 nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy w grupie taryfowej G11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść I Kompleksowa dostawa /sprzedaż i dystrybucja/ energii elektrycznej do nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy.
Optionen
Beschreibung der OptionenCzęść 1 w grupie taryfowej G11 - włączenia do umowy kolejnych PPE - 25 punktów, - zwiększenia ilości dostarczonej energii elektrycznej w stosunku do zamówienia podstawowego w przewidywanej ilości - 40 000 kWh
LosLOT-0002
TitelCzęść II Kompleksowa dostawa (zakup i dystrybucja) energii elektrycznej do 4 nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy w grupie taryfowej C11.
BeschreibungKompleksowa dostawa (zakup i dystrybucja) energii elektrycznej do 4 nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy w grupie taryfowej C11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść II Kompleksowa dostawa /sprzedaż i dystrybucja/ energii elektrycznej do nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy.
Beschreibung der OptionenCzęść 2 – w grupie taryfowej C11 - włączenia do umowy kolejnych PPE - 2 punktów, - zwiększenia ilości dostarczonej energii elektrycznej w stosunku do zamówienia podstawowego w przewidywanej ilości – 5 200 kWh
LosLOT-0003
TitelCzęść III Kompleksowa dostawa (zakup i dystrybucja) energii elektrycznej do 1 nieruchomości będącej w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy w grupie taryfowej C12a.
BeschreibungKompleksowa dostawa (zakup i dystrybucja) energii elektrycznej do 1 nieruchomości będącej w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy w grupie taryfowej C12a. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść III Kompleksowa dostawa /sprzedaż i dystrybucja/ energii elektrycznej do nieruchomości będących w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Bydgoszczy.
Beschreibung der OptionenCzęść 3 – w grupie taryfowej C12a - włączenia do umowy kolejnych PPE - 1 punktu, - zwiększenia ilości dostarczonej energii elektrycznej w stosunku do zamówienia podstawowego w przewidywanej ilości – 2 400 kWh.