See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zamówienie w trybie z wolnej ręki z art. 214 ust. 1 pkt 7 na bieżące utrzymanie i konserwację sygnalizacji świetlnych objętych systemem ITS na terenie miasta Wrocławia
Beschreibung: bieżące utrzymanie i konserwacja sygnalizacji świetlnych objętych systemem ITS na terenie miasta Wrocławia
Interne Kennung: TXZ/TISS/262/41/2026/MS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
5. Los
Los: LOT-0002