541309-2026 - Ergebnis
Slowakei – Computeranlagen und Zubehör – IT infraštruktúra a IKT pre potreby RCIS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IT infraštruktúra a IKT pre potreby RCIS
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie informačno-komunikačných technológií (IKT) pre potreby Regionálneho centra integrovanej starostlivosti (ďalej aj ako RCIS), a to osobných počítačov typu All in One, tlačiarní a infraštruktúry dátového centra vrátane súvisiacich služieb podľa požiadaviek verejného obstarávateľa. Podrobný rozsah predmetu zákazky je uvedený v prílohách súťažných podkladov, najmä v technickej špecifikácii a cenovej kalkulácií/Návrh na plnenie kritéria ponúkaného tovaru (ďalej aj ako príloha č. 2 a-c SP) a v kúpnych zmluvách pre jednotlivé časti predmetu zákazky (ďalej aj ako príloha č. 1 a-c SP) v zmysle požiadaviek verejného obstarávateľa.
Interne Kennung: NsPBr/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30232110 Laserdrucker, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001