See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Úklidové služby v nové budově CKTCH
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění komplexních úklidových služeb vnitřních prostor zdravotnických, technických a administrativních částí objektu objednatele spočívajících v provádění: a. pravidelných úklidových prací, které zahrnují zejména pravidelný úklid ve vnitřních prostorech objektu objednatele, a to jako stálou službu, mytí (stěry) podlah, doplňování hygienických, mycích a dezinfekčních prostředků do zásobníků, doplňování igelitových sáčků do košů a plastových pytlů, manipulaci s odpadem, pravidelné udržování čistoty záchytných vstupních čistících koberců a rohoží, služby spojené se stravováním pacientů, mytí zdravotnické obuvi, pravidelný sanitární úklid, včetně nočního úklidu b. mimořádných úklidových prací, které zahrnují úklid nad rámec pravidelného úklidu v souvislosti s aktuálními potřebami jednotlivých pracovišť objednatele, tj. zejména mytí oken včetně rámů, parapetů, žaluzií, mimořádné úklidy po malování, stavebních pracích, instalaci nových přístrojů, stěhování či haváriích, mytí světel, čištění koberců a čalouněného nábytku, úklid garáží, koridoru a venkovních ploch a také tzv. postavební úklid objektu před zahájením provozu.
Interne Kennung: 46/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341130 Hauswartungsdienste, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001