2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova koľaje ŽST Mužla - ŽST Gbelce, k. č. 1, 2 a výhybiek v ŽST Gbelce č. 1-6, 13, 14, 17-20
Beschreibung: Predmetom zákazky s názvom „Obnova koľaje ŽST Mužla - ŽST Gbelce, k. č. 1, 2 a výhybiek v ŽST Gbelce č. 1-6, 13, 14, 17-20“ je obnova železničného zvršku spojená s výmenou koľajníc, podvalov, upevňovadiel a celoprofilovým prečistením, resp. odťažením koľajového lôžka, doplnením kameniva koľajového lôžka, spojená s výmenou priecestných konštrukcií a opravou stavieb železničného spodku (vybudovanie nespevnených odvodňovacích priekop, prečistenie priepustov, opravné práce na mostnom objekte), vrátane výmeny výstroja trate v koľaji č. 1 a č. 2 a opravou, respektíve výmenou zariadení odvetvia OZT v úseku dvojkoľajnej elektrifikovanej trate ŽST Mužla - ŽST Gbelce, koľaj č. 1 v dĺžke 6.588 m a koľaj č. 2 v dĺžke 6.502 m. V ŽST Gbelce bude realizovaná okrem obnovy koľaje č. 1 v dĺžke 881 m a koľaje č. 2 v dĺžke 935 m aj obnova výhybiek č. 1-6, 13, 14, 17-20, vrátane medzipolí, oprava priecestia, nástupíšť č. 1 a 2 a výmena a oprava zariadení odvetvia OZT. Súčasťou predmetu zákazky je aj odstránenie náletovej vegetácie ohrozujúcej bezpečnosť železničnej prevádzky (ďalej aj ako „predmet zákazky“ v príslušnom gramatickom tvare). Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch (ďalej aj ako "SP").
Interne Kennung: 547659
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45234116 Gleisbauarbeiten, 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen, 50225000 Wartung von Gleisen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Predmetom zákazky s názvom „Obnova koľaje ŽST Mužla - ŽST Gbelce, k. č. 1, 2 a výhybiek v ŽST Gbelce č. 1-6, 13, 14, 17-20“ je obnova železničného zvršku spojená s výmenou koľajníc, podvalov, upevňovadiel a celoprofilovým prečistením, resp. odťažením koľajového lôžka, doplnením kameniva koľajového lôžka, spojená s výmenou priecestných konštrukcií a opravou stavieb železničného spodku (vybudovanie nespevnených odvodňovacích priekop, prečistenie priepustov, opravné práce na mostnom objekte), vrátane výmeny výstroja trate v koľaji č. 1 a č. 2 a opravou, respektíve výmenou zariadení odvetvia OZT v úseku dvojkoľajnej elektrifikovanej trate ŽST Mužla - ŽST Gbelce, koľaj č. 1 v dĺžke 6.588 m a koľaj č. 2 v dĺžke 6.502 m. V ŽST Gbelce bude realizovaná okrem obnovy koľaje č. 1 v dĺžke 881 m a koľaje č. 2 v dĺžke 935 m aj obnova výhybiek č. 1-6, 13, 14, 17-20, vrátane medzipolí, oprava priecestia, nástupíšť č. 1 a 2 a výmena a oprava zariadení odvetvia OZT. Súčasťou predmetu zákazky je aj odstránenie náletovej vegetácie ohrozujúcej bezpečnosť železničnej prevádzky. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.