541380-2026 - Wettbewerb
Polen – Chromatografen – Dostawa urządzeń laboratoryjnych (chromatografu gazowego i chromatografów cieczowych) na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Warszawie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń laboratoryjnych (chromatografu gazowego i chromatografów cieczowych) na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno–Epidemiologicznej w Warszawie
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest: dostawa urządzeń laboratoryjnych tj. chromatografu gazowego (1 szt.) i chromatografów cieczowych (2 szt.) na potrzeby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Warszawie, ul. Żelazna 79 wraz z instalacją, uruchomieniem oraz przeszkoleniem personelu. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: Część nr 1 - chromatograf gazowy z detektorem mas typu pojedynczy kwadrupol z przystawką Purge and Trap Część nr 2 – chromatograf cieczowy z detektorem masowym potrójny kwadrupol LC-MS/MS Część nr 3 – chromatograf cieczowy UHPLC z detektorami DAD i FLD 3) Szczegółowy opis zakresu przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz załącznik nr 4 do SWZ – Projektowane Postanowienia Umowy.
Interne KennungZP-11/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432210 Gaschromatografen, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme, 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - chromatograf gazowy z detektorem mas typu pojedynczy kwadrupol z przystawką Purge and Trap
BeschreibungZgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia i w ilości określonej w załączniku nr 2a do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy
Interne KennungCzęść nr 1
Haupteinstufung (cpv): 38432210 Gaschromatografen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - chromatograf cieczowy z detektorem masowym potrójny kwadrupol LC-MS/MS
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - chromatograf cieczowy UHPLC z detektorami DAD i FLD
Interne KennungCzęść nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 48620000 Betriebssysteme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme