See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Różne implanty stosowane w chirurgii twarzowo-szczękowej, ortopedii i angiografii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego (loco Magazyn Apteki Szpitala) różnych implantów stosowanych w chirurgii twarzowo-szczękowej, ortopedii i angiografii.
Vorherige Bekanntmachung: 359708-2026
Interne Kennung: DZPZ-332-38PNU-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Implanty medyczne stosowane w chirurgii szczękowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego Implantów medycznych stosowanych w chirurgii szczękowej
Interne Kennung: DZPZ-332-38PNU-2026 - zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Implanty medyczne stosowane w chirurgii szczękowej
Interne Kennung: DZPZ-332-38PNU-2026 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Implanty medyczne stosowane przy zabiegach ortopedycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego Implantów medycznych stosowanych przy zabiegach ortopedycznych
Interne Kennung: DZPZ-332-38PNU-2026 - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Implanty medyczne stosowane przy zabiegach ortopedycznych
Interne Kennung: DZPZ-332-38PNU-2026 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Wyroby medyczne stosowane w chirurgii chirurgii szczękowej (świńska skóra)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego Wyrobów medycznych stosowanych w chirurgii szczękowej (świńska skóra)
Interne Kennung: DZPZ-332-38PNU-2026 - zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Implanty medyczne stosowane Zadanie nr 6 - Implanty medyczne stosowane w angiografii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego Implantów medycznych stosowanych w angiografii
Interne Kennung: DZPZ-332-38PNU-2026 - zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Zastawki i dreny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego zastawek i drenów
Interne Kennung: DZPZ-332-38PNU-2026 - zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Implanty medyczne stosowane przy zabiegach ortopedycznych
Interne Kennung: DZPZ-332-38PNU-2026 - zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Dreny stosowane przy zabiegach Artroskopii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wraz z dostarczeniem do siedziby Zamawiającego Implantów medycznych stosowanych przy zabiegach Artroskopii
Interne Kennung: DZPZ-332-38PNU-2026 - zadanie nr 9