541432-2026 - Wettbewerb
Polen – Rechtsberatung – Doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn.: „Efektywność energetyczna obiektów publicznych w gminie Trzebownisko”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDoradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn.: „Efektywność energetyczna obiektów publicznych w gminie Trzebownisko”.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn. „Efektywność energetyczna obiektów publicznych w gminie Trzebownisko”. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) Z Wykonawcą, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie zawarta umowa na warunkach, określonych w PPU. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 455 ustawy, w sposób i na warunkach szczegółowo opisanych w PPU. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy. 4. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia przez Wykonawców wizji lokalnej. Zamiar odbycia wizji lokalnej należy zgłosić za pośrednictwem Platformy zakupowej pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl/, a jej termin zostanie wyznaczony przez Zamawiającego. Wykonawca pokrywa koszty wizji. Zamiar odbycia wizji lokalnej należy zgłosić najpóźniej na 7 dni robocze przed terminem otwarcia ofert. Podczas wizji lokalnej nie będą udzielane wyjaśnienia dotyczące treści SWZ. Wszelkie pytania Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu za pośrednictwem Platformy zakupowej. Osoby, które przybędą na wizję zobowiązane są zgłosić się na recepcję do Urzędu Gminy Trzebownisko, 36-001 Trzebownisko 976, tel. (+48) 17 77 13 700. 5. Zamawiający informuje, że wynagrodzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021-2027 oraz z budżetu państwa. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 7. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 9. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl, zakładka „Lista postępowań PZP”, zakładka „Aktualne”, numer postępowania BDG-V.2611.42.2026.KR. 10. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungBDG-V.2611.42.2026.KR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79111000 Rechtsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 66171000 Finanzberatung, 71315200 Bautechnische Beratung, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 72221000 Beratung im Bereich Unternehmensanalyse, 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit, 80511000 Ausbildung des Personals, 79421100 Projektüberwachung, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten, 79421000 Projektmanagement, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest doradztwo kompleksowe (prawne, ekonomiczno-finansowe oraz techniczne) dla projektu pn. „Efektywność energetyczna obiektów publicznych w gminie Trzebownisko”.