541445-2026 - Ergebnis
Niederlande – Internetdienste – Verbindingen ZGR 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVerbindingen ZGR 2026
BeschreibungDeze aanbesteding heeft tot doel Verbindingen in te kopen die lopen van primair- en voortgezet onderwijs schoollocaties naar de datacenters van de dienst Veilig Internet van SIVON. SIVON maakt voor haar Verbindingen onderscheid in de niveaus Brons en Zilver/Goud/Redundant en heeft hiervoor een tweetal Europese aanbestedingen gestart. Deze Europese aanbesteding ziet op het contracteren van Verbindingen Zilver/Goud/Redundant. Zie leidraad
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZie offerteaanvraag.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
TitelNetwerkoperator
BeschreibungZie offerteaanvraag Zie offerteaanvraag
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe aanbesteding kent een aantal opties, zoals nader beschreven in de offerteaanvraag.
LosLOT-0002
TitelNetwerkintegrator
Interne Kennung2