541453-2026 - Ergebnis
Slowakei – Medizinische Verbrauchsartikel – Hemostatiká a taktické lekárničky jednotlivca – DNS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hemostatiká a taktické lekárničky jednotlivca – DNS
Beschreibung: Predmetom čiastkových zákaziek bude nákup hemostatík, taktických lekárničiek jednotlivca a iného zdravotníckeho spotrebného materiálu podľa štvorčíslia CPV kódov 3314 v rámci dynamického nákupného systému. Plnenia na základe tohto DNS budú realizované vo VÚ 1355 Ružomberok, pracovisko Liptovský Mikuláš, Tehelná 1108, 031 05 Liptovský Mikuláš. Opis: Hemostatiká pre rýchle obmedzenie a zastavenie krvácania. Jednoduchá aplikácia prvej pomoci pri zranení a taktické lekárničky jednotlivca – lekárnička je určená pre taktickú medicínu s maximálnym vybavením na ošetrenie traumatických poranení - masívne krvácanie, pneumotorax, popáleniny, zabezpečenie dýchacích ciest a poranenia očí.
Interne Kennung: SEVO-EL3/16-89/2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141623 Verbandkästen
5. Los
Los: LOT-0001