2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja przystanku osobowego SKM Gdańsk Politechnika w ramach projektu „Modernizacja linii kolejowej nr 250”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej i innych opracowań wraz z pozyskaniem niezbędnych decyzji, a także uzgodnień i warunków umożliwiających realizację zadania inwestycyjnego oraz realizacja robót budowlanych i pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja przystanku osobowego SKM Gdańsk Politechnika” wraz z wdrożeniem i uruchomieniem urządzeń i systemów, a także przekazanie do eksploatacji i użytkowania obiektów budowlanych, systemów i urządzeń zrealizowanych w ramach inwestycji. Realizacja przedmiotu zamówienia zostanie zrealizowana w formule Projektuj i Buduj. Roboty budowlane obejmą min. przebudowę peronu, budowę przejścia podziemnego, budowę wiaty peronowej, modernizację nawierzchni torowej, budowę dźwigu osobowego, montaż instalacji fotowoltaicznej. Szczegółowy zakres prac określono w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik do projektu Umowy.
Interne Kennung: SKMMU.086.72.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000