2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowego węgla aktywnego granulowanego na bazie łupin orzecha kokosowego w ilości 640m3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowego węgla aktywnego granulowanego na bazie łupin orzecha kokosowego w ilości 640m3 wyprodukowanego specjalnie do uzdatniania wody pitnej dla filtrów węglowych ZUW Goczałkowice oraz ZUW Dziećkowice (dalej: „Produkt”). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawierał Załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określał Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 174542-2026
Interne Kennung: OP/321/9/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24954100 Neue Aktivkohle
5. Los
Los: LOT-0001